Çözüldü FC 24 Ultimate Team'e girerken bağlantı sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nusun

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyna normal giriyorum kariyer modu oynuyorum ama Ultimate teama girmiyor. Tıklıyorum biraz bekliyorum bağlantı sorunu çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Olmadı. Yaptım, yine aynı şekilde hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynısı oldu. İğneyle modemin arkasında bir tuş var. 10 sn. basıyoruz, resetleme yapılmış oluyor ama bütün şifreler vs gidiyor. Fabrika ayarlarına dönüyor yani. O işlemden sonra düzeldi tamamen.

modemi fabrika ayarlarına getirin sorun çözülecektir.

Son düzenleme:
Steamde doğrulama, ea app epic te repair. Ea app ten PC de oynuyorum, repair yaptım, düzelme yok maalesef.

Bunu yaptım yine düzelmedi kafayı yiycem artık. Resmen kazıklandık. Para verdik o kadar oynayamıyoruz kaç gündür.

Son düzenleme:

Resetleyip kurdum tekrar gene bağlanmıyor.

Bende şimdi ea play'den yükledim aynı sorun bende devam ediyor epicden yüklesem mi acaba?

Arkadaşlar sildim yükledim olmuyor, Wi-Fi değiştim olmuyor, farklı bir ağa katıldım olmuyor. Bir türlü Ultimate Team rivals modunda oynayamıyorum. Sorunu çözen yardım edebilir mi?

Son düzenleme:
çözebildin mi arkadaşımda da var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…