FC 24 Ultimate Team'e şu anda bağlanılamıyor

EnsJ

Centipat
Daha fazla  
1703358037743.png

Bende de aynısı oldu. İğneyle modemin arkasında bir tuş var, 10 sn. basıyoruz. Resetleme yapılmış oluyor ama bütün şifreler vs gidiyor. Fabrika ayarlarına dönüyor yani. O işlemden sonra düzeldi tamamen. Gelsin

dostum modemi fabrika ayarlarına getir düzelecektir. IP çakışması oluyor muhtemelen.
Sorun kendiliğinden düzeldi.

Aynı sorunu şu an güncel olarak yaşıyorum ve hala düzelmiş değil. Modemdir diye modem değiştirip denedim resetledim denedim, format attım, oyunu sildim yükledim, her yolu denedim düzeldiği yok. İnternetim gayet normal ama oyunda bağlantı koptu hatası devam. Yok mu bir çözüm arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sorun internetmiş. Netspeed kullanıyorum. Download hızım Max 1mbit upload 19. Vdsl 100 mbit kullanıyorum. Sorunu hala çözemediler. Cafe ve arkadaşta fifaya girdim sorunsuzca çalıştı. Siz de Fast.com dan bikaç defa download hızına bakın. Dalgalanma büyükse sorun ondandır.

Fast.com dan download hizinizi birkac kere kontrol edin. Netspeed kullanicilarinda sene basinda 1 2 ay süreyle download hizi 1 mb upload hizi normal gibi bi durum yasandi. Sitelere youtube a hizli baglaniyor video izleniyor ama download hizi surunuyordu. Upload normaldi. 1 2 ay sonunda onu duzeltmeyi basardilar ve oyuna girmeye basladi. Ben yasattiklari mağduriyet nedeniyle ciktim onlardan. Size de degistirmenizi oneririm.

Geri
Yukarı