FC 24'te Press nasıl yapılıyor?

Furkan16400

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. FC 24'te press nasıl yapılıyor? Belki vereceğim örnek ile çağ dışı olduğumu anlayabilirsiniz ama sormak istiyorum. Mesela PES 2013'te top rakipte iken R1 + X basınca otomatik top hangi rakip oyuncudaysa üstüne press e gidiyordu FC24'te böyle bir şey yok mu?

Konsol ile oynuyorum onu nasıl ayarlayabilirim veya video var mı linkini atabilir misin
Ayarlar-oyun ayarları-Oynanış aşagıya dogru savunma bölümü var oradan 3 ayar var zaten gelişmiş*taktiksel-eski sav- sen eskiyi seçiceksin. Bu arada rekabetçi mod açıksa eski sav seçilmiyordu hatırladıgım onuda unutma.

Ayarlar-oyun ayarları-Oynanış aşagıya dogru savunma bölümü var oradan 3 ayar var zaten gelişmiş*taktiksel-eski sav- sen eskiyi seçiceksin. Bu arada rekabetçi mod açıksa eski sav seçilmiyordu hatırladıgım onuda unutma.
Deneyip yazacağım

Ayarlar-oyun ayarları-oynanış aşagıya dogru savunma bölümü var oradan 3 ayar var zaten gelişmiş*taktiksel-eski sav- sen eskiyi seçiceksin. Bu arada rekabetçi mod açıksa eski sav seçilmiyordu hatırladıgım onu da unutma.

Hocam denedim evet oluyor fakat Online oynarken herhlade oyuncuyu kendimiz yönledirip o şekilde baskı yapmamız gerekiyor galiba 😅

Son düzenleme:

Geri
Yukarı