FC24 oyuncular yeşil oluyor

Mr Casanova

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcısı
Merhaba FC24 oynarken oyuncular koşunca arkasında yeşil izler beliriyor. Bunun sebebi ne olabilir? Daha önce başına gelen var mı? Ayrıca oyun eskiden normaldi güncelleme alınca böyle oldu.

Dosya Ekleri

• IMG_8657.png
    IMG_8657.png
    653,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Ultimate team dışındaki oyun modlarıyla özellikle kariyer moduyla asla ilgilenmiyorlar, bırak ilgilenmeyi bazen test bile etmiyorlar tonla bug ve hatayla çıkıyor oyun, o yüzden normaldir bu yeni güncelleme gelince kafaları eserse hallederler, halletmezlerse böyle kalır.

Ultimate Team dışındaki oyun modlarıyla özellikle kariyer moduyla asla ilgilenmiyorlar, bırak ilgilenmeyi bazen test bile etmiyorlar tonla bug ve hatayla çıkıyor oyun, o yüzden normaldir bu yeni güncelleme gelince kafaları eserse hallederler, halletmezlerse böyle kalır.

Acaba ekran kartım hasarlı mıdır onu dert ettim kendime. Valorant CS:GO AC Origins oynadım böyle bir şeyle karşılaşmadım hocam. Ekran kartının hasarlı olup olmadığını nasıl anlarız?

Acaba ekran kartım hasarlı mıdır onu dert ettim kendime. Valorant CS:GO AC Origins oynadım böyle bir şeyle karşılaşmadım hocam. Ekran kartının hasarlı olup olmadığını nasıl anlarız?
Yok hocam hasarlı olsa böyle bi problem olmaz fifanın problemi, zaman içinde düzelir umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı