FC24'te Xbox gamepad gecikme oluyor

sefagkts

Hectopat
Arkadaşlar PC de Xbox gamepad 9. nesil kullanıyorum da kablosuz kullanıyorum gecikme olmaya başladı. Oyunu ilk aldığımda yoktu, sonradan başladı 23'te hiç böyle bir şey olmamıştı. Ping 35 sabit. Niye böyle acaba.

Kablo ile bağlayıp güncellemesi varsa yapın. Bağlantıdaki uygulamadan güncellemesini yapıyorsunuz.

Xbox'ın özel adaptörünü kullanmıyorsanız Bluetooth alıcıyı 5.0 veya 5.3 yükseltebilirsiniz.

Veya hiç gecikme istemiyorsanız kablolu kullanabilirsiniz.

Oyun kaynaklı bir gecikme varsa çözümünü bilmiyorum. EA'nın BF2042 ve FC24 tarafında teknik anlamda çok da iiy olmadığını belirtebilirim. Bu oyunların kitlesiyle iletişimi de iyi değil. Yani çoğu sorunu, BF2042 gibi aşırı ters eleştiri almadığı sürece düzeltmiyor. BF2042 halen siyah ekran sorunu falan devam ediyor mesela. Bazı yükleme ekranlarında yaşanıyor. İnanılmaz düzeldi demelerine rağmen böyle kabız bir hata duruyor.

gamepad şarjlı pil şarj cihazı derken çok para verdim tekrar kabloluya geçmek istemem şahsen + tplink ub500 var 5.0 sorun oyundan diye düşünüyorum çünkü 23 de hiçbir problem olmuyor ve güncellemesini yaptım çözüm olmadı

gamepad şarjlı pil şarj cihazı derken çok para verdim tekrar kabloluya geçmek istemem şahsen + tplink ub500 var 5.0 sorun oyundan diye düşünüyorum çünkü 23 de hiçbir problem olmuyor ve güncellemesini yaptım çözüm olmadı
Başka oyunda ve FIFA 23'te test ettiyseniz sorun gamepadde değildir. FIFA 24'ün PC sürümünde menülerde donma - kasma - buglanma sorunları var, single player maçta oyun esnasında herhangi bir gecikme var mı?

Başka oyunda ve FIFA 23'te test ettiyseniz sorun gamepadde değildir. FIFA 24'ün PC sürümünde menülerde donma - kasma - buglanma sorunları var, single player maçta oyun esnasında herhangi bir gecikme var mı?
biraz önce fark ettim squad oynadım offline kısmı 95 fps rivals da onlineda 70 75e düşüyor muhtemelen fps düştüğü için oluyor

Yeni konular

Geri
Yukarı