FED Başkanı: Enflasyon düşene kadar faizi arttırmaya devam edeceğiz

Faiz artarsa ne oluyor peki?
Piyasalardaki hareketlilik düşüyor. Üretim fazlalığı artıyor böylece Enflasyon ve Kurda düşüş meydana geliyor. Hem paran değerleşiyor hem Enflasyon düşüyor. Ama yatırım anlamında olumsuz etkileniyorsun.

''Biz de ne oluyor?'' diye soranlar için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2023'te bu ülke süper güç olacak şimdikiler oyun oyun doları Turump yükseltiyor şimdiki gençlerin zaten bir sorunu var iş beğenmiyor bizim zamanımızda ekmek kuyruğu vardı yağ kuyruğu vardı bir ekmeği 10 kişi bölüşürdük şimdi herkes nankör olmuş hepinizin cebinde
6 milyarlık telefon Ey tıramp sen kimsin yav.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı kişiler de hala 2023'te Lozan bitiyor, madenleri çıkartacağız diyor. Diyorum ki Lozan'da öyle bir madde yok o tarihte de bitmeyecek diyorum ama hala inanmıyorlar.

Eğitim şart.

Vay kara cahiller. Oysaki ünlü ekonomistin bir kuramı vardır ''faiz sebep enflasyon netice.''

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…