(Fedora 34) Pentium N3710 sistem Euro Truck Simulator 2 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Linux
Sistemim şu;
Host: 80T7 Lenovo Ideapad 110-15ıbr
Kernel: 5.12.13-300.fc34.X86_64
CPU: Intel Pentium N3710 (4) @ 2.560GHz
GPU: Intel Atom/Celeron/Pentium Processor N33710.

Steam'den Euro Truck Simulator 2 satın aldım ama kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorum. Yükleyip oynamadan silmek istemiyorum. Linux bilgisi olmayanlar donanıma göre yorumlarsa sevinirim. :)

EDIT: RAM 4 GB
1.40'dan sonra oynayamazsın. Hatta multiplayer'ı hiç oynayamazsın. Daha yeni grafik modu geldi ve optimizasyonu çok kötü.

Linux'da işletim sistemi bilgisayarı ne kadar kullanıyor bilmiyorum ama Windows'ta işletim sistemi bilgisayar özelliklerini çok kullandığı için en düşük ayarlarda kasarak oynayabilirsin ama alacağın Max FPS 40-50 arasıdır. Linux Windows kadar zorlamıyorsa bilgisayarını açar ama kaç FPS alırsın bilemem

ATI Radeon 4350 512 MB kart Athlon 2 3 GHz 2 çekirdek işlemci ile 15 FPS RAM ise 3327 MB.

İyi bende 30 küsur fps verir.

Linux'da işletim sistemi bilgisayarı ne kadar kullanıyor bilmiyorum ama Windows'ta işletim sistemi bilgisayar özelliklerini çok kullandığı için en düşük ayarlarda kasarak oynayabilirsin ama alacağın Max FPS 40-50 arasıdır. Linux Windows kadar zorlamıyorsa bilgisayarını açar ama kaç FPS alırsın bilemem.

Linux daha az kaynak kullanıyor. (tabi optimizasyonu elle yapılmamışsa DE'ler çok kullanabiliyor.) Ve ben de DE kullanmadığıma göre indireyim.

İyi bende 30 küsur FPS verir.

Linux daha az kaynak kullanıyor. (tabii optimizasyonu elle yapılmamışsa DE'ler çok kullanabiliyor.) Ve ben de DE kullanmadığıma göre indireyim.

Bilgisayarın bel kemiği deneme yanılma. Denemekten zarar gelmez :D

Yeni konular

Geri
Yukarı