Fedora workstation disk seçimi nasıl yapılmalı?

Fueren

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel© Core™ i7-4510U CPU @ 2.00GHz × 2
Ekran kartı: NVIDIA Geforce 840M
İşletim Sistemi: Arch Linux
Masaüstü Ortamı: Gnome 46.1
Laptop modeli: ASUS X555LN
Meslek
Öğrenci
Fedora workstation kuracağım ve önceki gibi dualboot yapmayacağım. Windows'u da silip Zorin OS IDE sileceğim. Kurarken bir hata tarzı bir şey çıkıyor.

20240304_174643.jpg

20240304_174501.jpg

@Rona

Fedora workstation kuracağım ve önceki gibi dualboot yapmayacağım. Windows'u da silip Zorin OS IDE sileceğim. Kurarken bir hata tarzı bir şey çıkıyor.

@Rona

Tüm diski sil öyle devam et ama öncesinde yedek bir ISO dosyan da olsun Fedora da sorun olursa diye. Eğer Ventoy kullanmıyırsan Ventoy kullan. Bu sayede USB içinde birden fazla ISO saklayabilirsin.

Tüm diski sil öyle devam et ama öncesinde yedek bir ISO dosyan da olsun Fedora da sorun olursa diye. Eğer Ventoy kullanmıyırsan Ventoy kullan. Bu sayede USB içinde birden fazla ISO saklayabilirsin.

Bir sürü ISO var bellekte merak etmeyin. Diski nasıl sileceğim hocam?

"Kendiliğinden" seçeneğini işaretleyip sol üstteki "Bitti" butonuna tıklayınca işlem tamamlanmış oluyor. Tabii yapmak istediğiniz bütün diski silip Fedora kurmak ise.

"Kendiliğinden" seçeneğini işaretleyip sol üstteki "Bitti" butonuna tıklayınca işlem tamamlanmış oluyor. Tabii yapmak istediğiniz bütün diski silip Fedora kurmak ise.

İkinci fotoğraf kendiliğindeni seçip bitti deyince çıkan şey.

Alanı geri kazan dedim ve Tümünü sil seçeneğini seçtim ve kuruluma başladım.

Geri
Yukarı