Çözüldü Fedora yükseltme yapma sonrası performans değişiyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LastEmperor

Decapat
Makaleler
2
Windows'ta 10'dan 11'e yukseltme yaparsaniz hiziniz ciddi anlamda bir dusus yasiyor. Temiz kurulum yaparsaniz 10'daki gibi bir hizda devam edebiliyorsunuz. Benim merak ettigim bu Fedora icin de gecerli mi? 1 ay sonra Fedora 39 geliyor ve ben de deneyimlemek istiyorum. Su ankini yukseltsem olur mu yoksa performans kaybi yasamamam icin temiz kurulum sart mi?

Çözüm
Linux'da güncelleme için paket yükseltiyorsunuz. Windows ise değişik bir işletim sistemine geçiriyor. 10 ve 11 arasında sistem uygulamaları da değişiyor, işletim sistemi animatronik robotlar gibi bir şeye dönüşüyor. Fedora'da Performans farkı yaşamazsınız.
Linux'da güncelleme için paket yükseltiyorsunuz. Windows ise değişik bir işletim sistemine geçiriyor. 10 ve 11 arasında sistem uygulamaları da değişiyor, işletim sistemi animatronik robotlar gibi bir şeye dönüşüyor. Fedora'da Performans farkı yaşamazsınız.

Son düzenleme:
Çözüm
Ben öyle ciddi bir hantallaşma hissetmedim yükseltmelerde. Yeni sürüm çıkınca hemen yükseltmemek iyi bir tercih, malum her yazılım güncellemesi potansiyel bug demek.

Yeni konular

Geri
Yukarı