Fedora'da boşta 35 derece CPU ve GPU nasıldır?

ErrorCorrection

Decipat
Boşta sıcaklıkllar böyle. Ben biraz PC'ye özenli bakan ve tedirgin biriyim. O yüzden benim için değerler önemli.

1674505010075.png

Hocam bosta olsa da gayet iyi bu degerler. Yuk altinda kaca cikiyor maksimum? 80 altinda hiç sorun olmaz.
Fan hizlari da iyi gibi gorunuyor.

Teşekkür ederim. Dualboot kurdum da ondan denedim. Acaba sıcaklık ve kullanımda bir sorun olur mu diye kontrol etmek istedim.

Hocam bosta olsa da gayet iyi bu degerler. Yuk altinda kaca cikiyor maksimum? 80 altinda hiç sorun olmaz.
Fan hizlari da iyi gibi gorunuyor.

Hocam az önce bir şeyler açılırken arkada (Linux uygulamları) Core 0 yazan yer 45 dereceyi gördü. 3 sn sonra tekrar 36'ya düştü. Normal şeyler değil mi bunlar?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim. Dualboot kurdum da ondan denedim. Acaba sıcaklık ve kullanımda bir sorun olur mu diye kontrol etmek istedim.

Hocam az önce bir şeyler açılırken arkada (Linux uygulamları) Core 0 yazan yer 45 dereceyi gördü. 3 sn sonra tekrar 36'ya düştü. Normal şeyler değil mi bunlar?
Normal hocam, dert etmeyin.
Ben islemcime iskence ediyorum, 80 ustu gordugu oldu hâla ilk gunku gibi :D 80'in ustune cikmadikca zarar gelmez.

Normal hocam, dert etmeyin.
Ben islemcime iskence ediyorum, 80 ustu gordugu oldu hâla ilk gunku gibi :D 80'in ustune cikmadikca zarar gelmez.
Hocam arttiriyorum, bilgisayarda ocr almaya calisirken 75-95 arasi gordum, hem de yaklasik 10-15 dakika, throttle manyagi oldu sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı