Çözüldü Fedora'ya Amplitube 5 nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğiniz programı daha önce kullanmadım ancak burada Linux Mint üzerinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatmış arkadaş. Wine kurulumunu DNF üzerinden gerçekleştirip diğer adımları videodaki gibi yapmayı deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bahsettiğiniz programı daha önce kullanmadım ancak burada Linux Mint üzerinde kurulumun nasıl yapılacağını anlatmış arkadaş. Wine kurulumunu DNF üzerinden gerçekleştirip diğer adımları videodaki gibi yapmayı deneyebilirsiniz.

Çözüm

Şu anda EndeavourOS'tayım. Ona ne üzerinden yüklemem gerekiyor?

Bash:
sudo pacman -S vkd3d lib32-vkd3d wine wine-gecko wine-mono wine-nine winetricks
yay -S yabridge-bin

Programın kurulum aşamasını videodan takip edebilirsiniz.

Geri
Yukarı