İnceleme Felicon marka %60 klavye

Öncelikle selam. Amazon'da her bu klavyeyi görüp alıp almamak arasında kalan her insana selam. Linki bırakıp sonra 1 haftalık kullanım deneyimlerimi anlatayım.
Markası aslında Felicon değil ZIYOULANG adında bir klavyenin T60 modeli.

Kahverengi Switch aldığımı önce belirteyim :) Neden derseniz, kırmızı switch bir klavyenin üstünde elinizi hazırda tuttuğunuzda ufacık ağırlık yapsa bile basıyor ve ben bu durumdan nefret ettiğim için kahverengi aldım, sesi çok fazla değil space tuşunda yay sesini duyabiliyorsunuz ama ben kulaklık taktığımdan beni etkilemiyor. Zaten 400 lira olan bi' klavyeden kusursuz bir ürün olmasını bekleyemeyiz değil mi? Oyunlarda gayet iyi iş çıkarıyor hiç bir sorun yaşamadım fakat driverını yükleyene kadar.

Lanet olası klavyeye bir driver hazırlamışlar bende yükleyeyim ışıkları kafama göre ayarlarım demiştim, kurmaz olaydım. Driverını yüklediğimde klavyeyi görmedi driverı programı. Bende yanında gelen upgrade programını çalıştırmak gerekiyor diye onu açtım. Onu açar açmaz klavye çalışmayı kesti. Ne yaptıysam açılmadı. Driverını açınca görür zannettim olmadı. Eğer aynı sorunu yaşarsanız yapmanız gerekenler şu: Upgrade programını açıp upgrade işlemini tamamlamak veya kaldırmak. Çince yazdığı için hiç bir şey anlamadığınız için 2 tuş var zaten. Rastgele basarsanız düzelme şansı yüksektir.

Klavye bana sipariş ettikten 1 hafta sonra geldi. 2 hafta yazsada 1. haftada mesaj geliyor size ulaşacağına dair. Klavye beklediğimden küçük geldi elimde metre olmadığı için 2 gamepad uzunluğu kadar bir şey. Bu kadar küçük olması benim işime geldi çünkü CS:GO oynarken klavyeye mousenin çarpmasından bıkkınlık gelmişti.
İşin kısası günü kurtaracak bi klavye. 1 haftalık deneyimimden anca bu kadar. Klavyenin tuşlarının sesini videoya çekip hazırlayacak kadar iyi ekipmanım yok malesef. Aşağı yukarı bi kahverengi switch neyse odur diye alabilirsiniz. Tabi aşırı sessiz değil ama yukarda belirttiğim gibi kulaklık kullanan arkadaşların umursamaması gereken bi durum. Puanım 10 üzerinden 7. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, Amazon bu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinize sağlık hocam, bu klavyeler hakkında çok az bilgi var ve almak isteyenler için çok faydalı olmuş.

%80-85 olanlarını çok begeniyordum ama güvenip alamadım, geçen hafta HyperX 850 TL'ye düşünce aldım. Kırmızı switch oyun için iyi olur deniyordu ama açıkçası beğenemedim. Klavye genel olarak iyi ama tuş geri bildirimleri nedense hoşuma gitmedi. Kırmızı switch olmasına rağmen sesi çok fazla.
Keşke membran klavye alsaydım 😒. Ürün linki:

Yakın zamanda indirime girmişti. 300 lira gibi bir şeydi.

Öncelikle selam. Amazon'da her bu klavyeyi görüp alıp almamak arasında kalan her insana selam. Linki bırakıp sonra 1 haftalık kullanım deneyimlerimi anlatayım.

Kahverengi Switch aldığımı önce belirteyim :) Neden derseniz, kırmızı switch bir klavyenin üstünde elinizi hazırda tuttuğunuzda ufacık ağırlık yapsa bile basıyor ve ben bu durumdan nefret ettiğim için kahverengi aldım, sesi çok fazla değil space tuşunda yay sesini duyabiliyorsunuz ama ben kulaklık taktığımdan beni etkilemiyor. Zaten 400 lira olan bi' klavyeden kusursuz bir ürün olmasını bekleyemeyiz değil mi? Oyunlarda gayet iyi iş çıkarıyor hiç bir sorun yaşamadım fakat driverını yükleyene kadar.

Lanet olası klavyeye bir driver hazırlamışlar bende yükleyeyim ışıkları kafama göre ayarlarım demiştim, kurmaz olaydım. Driverını yüklediğimde klavyeyi görmedi driverı programı. Bende yanında gelen upgrade programını çalıştırmak gerekiyor diye onu açtım. Onu açar açmaz klavye çalışmayı kesti. Ne yaptıysam açılmadı. Driverını açınca görür zannettim olmadı. Eğer aynı sorunu yaşarsanız yapmanız gerekenler şu: Upgrade programını açıp upgrade işlemini tamamlamak veya kaldırmak. Çince yazdığı için hiç bir şey anlamadığınız için 2 tuş var zaten. Rastgele basarsanız düzelme şansı yüksektir.

Klavye bana sipariş ettikten 1 hafta sonra geldi. 2 hafta yazsada 1. haftada mesaj geliyor size ulaşacağına dair. Klavye beklediğimden küçük geldi elimde metre olmadığı için 2 gamepad uzunluğu kadar bir şey. Bu kadar küçük olması benim işime geldi çünkü CS:GO oynarken klavyeye mousenin çarpmasından bıkkınlık gelmişti.
İşin kısası günü kurtaracak bi klavye. 1 haftalık deneyimimden anca bu kadar. Klavyenin tuşlarının sesini videoya çekip hazırlayacak kadar iyi ekipmanım yok malesef. Aşağı yukarı bi kahverengi switch neyse odur diye alabilirsiniz. Tabi aşırı sessiz değil ama yukarda belirttiğim gibi kulaklık kullanan arkadaşların umursamaması gereken bi durum. Puanım 10 üzerinden 7. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, Amazon bu :)
Hocam hala sağlam çalışıyor mu? Sorunsuz.

Kahverengi Switch aldığımı önce belirteyim :) Neden derseniz, kırmızı Switch bir klavyenin üstünde elinizi hazırda tuttuğunuzda ufacık ağırlık yapsa bile basıyor ve ben bu durumdan nefret ettiğim için kahverengi aldım, sesi çok fazla değil space tuşunda yay sesini duyabiliyorsunuz ama ben kulaklık taktığımdan beni etkilemiyor. Zaten 400 lira olan bi' klavyeden kusursuz bir ürün olmasını bekleyemeyiz değil mi? Oyunlarda gayet iyi iş çıkarıyor hiçbir sorun yaşamadım fakat driverını yükleyene kadar.

Lanet olası klavyeye bir driver hazırlamışlar bende yükleyeyim ışıkları kafama göre ayarlarım demiştim, kurmaz olaydım. Driverını yüklediğimde klavyeyi görmedi driverı programı. Bende yanında gelen upgrade programını çalıştırmak gerekiyor diye onu açtım. Onu açar açmaz klavye çalışmayı kesti. Ne yaptıysam açılmadı. Driverını açınca görür zannettim olmadı. Eğer aynı sorunu yaşarsanız yapmanız gerekenler şu: Upgrade programını açıp upgrade işlemini tamamlamak veya kaldırmak. Çince yazdığı için hiçbir şey anlamadığınız için 2 tuş var zaten. Rastgele basarsanız düzelme şansı yüksektir.

Klavye bana sipariş ettikten 1 hafta sonra geldi. 2 hafta yazsada 1. haftada mesaj geliyor size ulaşacağına dair. Klavye beklediğimden küçük geldi elimde metre olmadığı için 2 gamepad uzunluğu kadar bir şey. Bu kadar küçük olması benim işime geldi çünkü CS:GO oynarken klavyeye farenin çarpmasından bıkkınlık gelmişti.
İşin kısası günü kurtaracak bir klavye. 1 haftalık deneyimimden anca bu kadar. Klavyenin tuşlarının sesini videoya çekip hazırlayacak kadar iyi ekipmanım yok maalesef. Aşağı yukarı bir kahverengi Switch neyse odur diye alabilirsiniz. Tabii aşırı sessiz değil ama yukarıda belirttiğim gibi kulaklık kullanan arkadaşların umursamaması gereken bir durum. Puanım 10 üzerinden 7. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz, Amazon bu :)

Merhaba, hala kullanıyor musunuz sorunu var mıdır sağlam çalışıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı