Felsefik sözler bırakın

Mikroskop insana önemini gösterdi, teleskop da önemsizliğini.” Manly Palmer Hall

İnsanın özgürlüğü; istediği her şeyi yapabilmesinde değil, istemediği hiçbir şeyi yapmak zorunda olmamasındadır. (Jean-Jacques Rousseau)

Özgürlükten doğan bunalımlar ne kadar büyük olursa olsun, Hiç bir zaman fazla baskının sağladığı sahte güvenlikten daha tehlikeli değildir. (Atatürk)

Herkes aynı şeyi düşünüyorsa, hiç kimse fazla bir şey düşünmüyor demektir. (Karl Valentin)

Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir. (Che Guevara)

İnsanları kandırmak, kandırılmış olduklarına ikna etmekten daha kolaydır. (Mark Twain)

Samuray sözü. Çok fazla mutlu olduğun zaman çok fazla mutsuz olmaya mahkumsun.

Hepimizin iki şeyden birinin acısını çekmemiz gerekir: disiplin acısı veya pişmanlığın ya da hayal kırıklığının acısı. Jim Rohn

"Hiç hata yapmayan insan hiçbir şey yapmayan insandır ve hayattaki en büyük hata kendini hatasız sanmaktır."

Neden aynı şeyler hep benim başıma geliyor ?
Diye soruyorsan,
Bir Şaman Öğretisi şöyle der:
" DERS SEN ÖĞRENENE KADAR DEVAM EDER "

“Acı duyabiliyorsan, canlısın.
Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın.”
/Tolstoy

Şiddet, ahlak seviyesi düşük erkeklere her zaman çekici gelmiştir.
"Albert Einstein"

Soyulan insan, ne çalındığını fark etmemişse, kimse de ona söylememişse, soyulmamış demektir." william shakespeare

Lao Tzu’nun bir sözü var. “Fikirlerinizi şekillendirmek için dikkatinizi kontrol edin. Yaptıklarınızı şekillendirmek için fikirlerinizi kontrol edin.
Alışkanlıklarınızı şekillendirmek için yaptıklarınızı kontrol edin.
Karakterinizi şekillendirmek için alışkanlıklarınızı kontrol edin. Kaderinizi şekillendirmek için karakterinizi kontrol edin.”

pir sultan abdal’ın çok sevdiğim bir sözü var; “cehennemde ateş yoktur, herkes kendi ateşini kendisi götürür” diye.

Acı geçicidir. Vazgeçmek ise sonsuze dek sürer. - Lance Armstrong

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız. / Konfüçyus

Görselde olduğu gibi.(Normalde yazmadan paylaşacaktım fakat sistem uyarı verdi. O yüzden 'görselde olduğu gibi' yazdım.)

Dosya Ekleri

• images (67).jpeg
    images (67).jpeg
    24,9 KB · Görüntüleme: 60

Geri
Yukarı