Fen lisesinden açık liseye geçilir mi?

Görüşümü şu şekilde belirteyim:

Öncelikle okul senin için verimli oluyorsa eyvallah, bu durumda geçme derim. Ancak verimsiz oluyorsa boşu boşuna okulda vakit kaybetmenin bir mantığı yok. Ek olarak ilerleyen zamanlarda üniversiteye kabul sürecinde ya da ne bileyim diploma alırken fen lisesi diploması yazar diyenleri umursama, gram alakası yok. Yahu gidilen üniversite bile bazen işe yaramıyor, lise mi kurtaracak? :D

Okul verimli olsa bile ben AÖL gene geçerdim. Çünkü okulun yaptığı işi artık YouTube'de yapıyor ve okulun tamamen zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Gene de son karar sizin, tabii ki bir şey diyemem ama benim görüşüm bu yöndedir.

Görüşümü şu şekilde belirteyim:

Öncelikle okul senin için verimli oluyorsa eyvallah, bu durumda geçme derim. Ancak verimsiz oluyorsa boşu boşuna okulda vakit kaybetmenin bir mantığı yok. Ek olarak ilerleyen zamanlarda üniversiteye kabul sürecinde ya da ne bileyim diploma alırken fen lisesi diploması yazar diyenleri umursama, gram alakası yok. Yahu gidilen üniversite bile bazen işe yaramıyor, lise mi kurtaracak? :D

Okul verimli olsa bile ben AÖL gene geçerdim. Çünkü okulun yaptığı işi artık YouTube'da yapıyor ve okulun tamamen zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Gene de son karar sizin, tabii ki bir şey diyemem ama benim görüşüm bu yöndedir.

Bu sene zaten daha geçiş yok seneye belki fikrim değişebilir o yüzden bekleyeceğim seneye karar vereceğim.

7.45 yaptım kumluca fende yatılı kalıyorum tabii ilk senem günlük 6-6.5 saat uyku az geliyor.
Kendi şehrimdeki iyi bir Anadolu'ya gitmektense açık liseye geçip evde 3-4 saat çalışmak bana çok daha verimli olmacağını düşünüyorum bu konuyu ailem şehrindeki Anadolu'ya git ya da kendi okulunda kal deyip bene kavga ediyor sizce okulun rehberikcisiylede konuşsam daha iyi olmaz mı günde 8 saat o iğrenç egoist çocukların arasında kalmak miğdemi buandırıyor ve.
LGS'ye çalışırken 1-2 hafta rapor falan alarak ders çaışınca daha verimli ve etkili oluyordu bunun üniversite sınavındada çalışacağını nasıl aktarırım(yazım yanlışlarım için KB)

Geri
Yukarı