Fen Lisesinden Anadolu'ya geçmek mantıklı mı?

Rica ederim. Tabi bu konuyu aileniz ile de konuşun. Sonuçta hayatınızdaki kritik konuları burada hiç tanımadığınız adamların cevapları ile yönlendirmeyin. Fen lisesine giden adamlar zaten okumak için giderler. Hatta şöyle bir karşılaştırma yapalım :
Ders , öğretmeler , çalışma , gelecek : fen lisesi +
Arkadaş ortamı , daha az stres : Anadolu lisesi +
Tabi bence iki lise arasında pek öyle fark olacağını sanmıyorum.
Doğru diyorsunuz hocam.Ben zaten fen lisesine gitmek istemiyordum ailemin isteğiyle burayı tercih ettim onlara kalsa fen lisesinde bitirmemi istiyolar liseyi :d

Arkadaşlar merhaba, Ankara'da oturuyorum bu sene en son LGS sınavında 483 puan alarak Fen Lisesi'ne girdim fazla ders çalışmayı seven bir insan değilim geçen senede aynı okulu tutturduğumuz arkadaşlarıma göre fazla ders çalıştığımı düşünmüyorum ama bu okulun dersleri bana ağır geliyor ödevleri fen liselerine özel müfredatları vs. ortamı desen insanların anlattığı gibi bir lise ortamı yok ve aşırı disiplinli bir okul. Bunları göz onunda bulundurunca okuldan soğuduğumu düşündüm Çankaya'daki Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi'ne kaydımı aldırmayı düşünüyorum(Geçen sene 470 ile kapatmış).Sizce yanlış mı düşünüyorum?
Dostum benim düşüncem sarmıyorsa geç gitsin fazla düşünme bir daha gelmeyecek bu yıllar

Yeni konular

Geri
Yukarı