Fences %50 İndirimde!

muzan

Kilopat
Makaleler
18
Steamde normal fiyatı 18,50 TL olan Fences programı %50 indirimde 9,25 TL. Genelde sık indirime girdiğini görmedim. Girmişken alayım dedim. Sizede tavsiye ederim. Sadece 13 MB indiriyor daha sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Gayet işlevsel ve güzel bir program.
394051

Programdan bir kare.
394052

Önemli dip not: Benim gibi Wallpaper Engine ile beraber kullanmayı düşünüyorsanız ayarlar kısmından bu seçeneği kapatın. Aksi taktirde Wallpaper Engine duvar kağıdınız yerine Windows duvar kağıdı gözüküyor.
394053

Steamde normal fiyatı 18,50 TL olan Fences programı %50 indirimde 9,25 TL. Genelde sık indirime girdiğini görmedim. Girmişken alayım dedim. Sizede tavsiye ederim. Sadece 13 MB indiriyor daha sonra kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Gayet işlevsel ve güzel bir program.
Eki Görüntüle 394051

Programdan bir kare.
Eki Görüntüle 394052

Önemli dip not: Benim gibi Wallpaper Engine ile beraber kullanmayı düşünüyorsanız ayarlar kısmından bu seçeneği kapatın. Aksi taktirde Wallpaper Engine duvar kağıdınız yerine Windows duvar kağıdı gözüküyor.
Eki Görüntüle 394053
Gereksiz.

Ah ah. Yıllardır linux sistemlerde özellikle KDE masaüstünde bu özellik var zaten. Ama çok kullanışlı bulmamıştım.

Deneme süresini ayda 1 kere yenileyerek ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Aşağıda bir rehber mevcut. 3.parti yazılım kullanmanıza gerek kalmadığı için sanırım yasal oluyor :)

Deneme süresini ayda 1 kere yenileyerek ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz. Aşağıda bir rehber mevcut.

Verdiğin bağlantıda anlatılanlar bana pek yasalmış gibi gelmedi. Yasal ise niye lisans dosyalarını bilgisayardan siliyoruz.

Geri
Yukarı