Fenerbahçe 1907 yılından beri kaç kere şampiyon oldu?

@Silinen üye UEFA onayladığı resmi belgesini atar mısın?

1651855376264.png

Şampiyonlukların 1924 yılında başladığı belirtilmiş.

Şampiyonluklarla ilgili bir şey göremedim ama sen bilirsin.
Ben bilirim değil lig o zaman sıfır başlamış adam gibi ve kulüpler kabul etmiş. TFF 1. Lig'de şampiyon olarak Süper Lig'e çıkıyor o zaman onları da saysın. Profesyonellik şampiyonlar 1959'da başlamış bu karar değişmez. O zamanlar amatör ligler futbola yeni başlanılmış.

Ben bilirim değil lig o zaman sıfır başlamış adam gibi ve kulüpler kabul etmiş. TFF 1. Lig'de şampiyon olarak Süper Lig'e çıkıyor o zaman onları da saysın. Profesyonellik şampiyonlar 1959'da başlamış bu karar değişmez. O zamanlar amatör ligler futbola yeni başlanılmış.

Bunu ben demiyorum, UEFA diyor. UEFA 1928'de bu ligin şampiyonlukları başlamıştır diyor. Bu kadar fanatik olmayın.

Bunu ben demiyorum, UEFA diyor. UEFA 1928'de bu ligin şampiyonlukları başlamıştır diyor. Bu kadar fanatik olmayın.
Lig başlaması ayrı ama Süper Lig mi başlamış şampiyoluk olarak kupa olabilir fakat 1959'dan sonrası sayılmıyor şimdiki ligimize göre sıfır başlamış. 10 yıl kupa alamayınca mı bunu buldunuz şimdide :D
Hocam profesyonel lig ile şampiyonlukları nasıl bağdaştırınız?
Ben bağlamadım Türkiye Futbol Federasyonu 63 yıl önce karar vermiş ve karar verilen şey diğer takımları etkiler yapmaz boşa umut.

Yeni konular

Geri
Yukarı