Fenerbahçe 3 - 0 USG

balkann

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Maç hakkındaki düşüncelerinizi alalım. Bence günün en iyisi Oosterwolde idi.

Oyuncularımız da mükemmeldi hakem de mükemmeldi. Union oyuncuları da çirkeflik yapmadı adam gibi çıktı oynadılar çok keyifli bir maç oldu. Sistem takımına karşı deplasmanda bu skor muazzam. Kadıköy'de de umarım bu şekil rahat geçeriz ve adım adım kupaya gideriz.

Takımın ismini sadece Fenerbahçe ile eşleştiği zaman duydum. Takip ettiğim yorumculardan da duyduğuma göre, bizim elendiğimiz Sparta Prag gibi sistem takımı olmasıydı. Bunca yıllık ömrümde, bu kadar dengesiz oynayan bir takım görmedim. Oyuncuları kendi hızlarına yetişemiyorlardı, o kadar hızlı hareket ediyorlardı ki pas opsiyonlarını düşünecek kapasiteleri olmadığı için hızlarıyla beyinlerini koordine edemiyorlardı. İsmail Kartal'ın taktiklerinden dolayı böyle olmuştur belki ama Liverpool'u dün oynayan takımın yenme şansı yok. Fenerbahçe büyük kaliteli iş yaptı, ne olursa olsun ve 2 - 0 bile böyle bir takıma riskliyken, 3 atıp fişi çektiler. Bir Galatasaraylı olarak, Fred'i elimizden kaçırdığımıza fazlasıyla üzülmüştüm ve Zahahahaha diye sevindi taraftarlarımız ben aksini düşünsemde. İsmail'in de yanında Hakan Çalhanoğlu / Fred gibi top yapabilen, sadece defansa yardım etmesi gereken durumlarda ne kadar iyi oynadığını da görmüş olduk. Gerçekten çocuk Hırvatistan maçından sonra piyasada yoktu ve çok eleştiriliyordu. Bu çocuk, fizik gücünü ve ciğerini sadece agresifliğe ve defansa kullanırsa, bu şekilde çok rahat premier leaguede Caicedo kadar iş yapar. Tebrikler, umarım devamı gelir de Fenerbahçe en kötü ihtimalle yarı final yapar.

Geri
Yukarı