Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tekrar burası Twitter değil. Şakanı kendine sakla yada Twitter da yap şakanı. Twitter da Trabzonlular alkışlar seni.
Allah Allah sana mı soracağım nerede ne yapacağımı. Yasak birşey yapıyorsak moderatör gelir siler zaten mesajları.

Ciddi bir olay ve konu tartışılıyor çünkü ciddiye almıyorsan ve dalga geçeceksen hiç yazma mesela nasıl fikir?
Ben iki takımda ceza alsın diyorum siz gelip çok masum gibi Fener'i savunuyorsunuz. Mesela ilk olay çıktığında bütün oyuncular ayrılabilirdi sahadan niye durup kavga ettiler?

Dalga geçmelik bir durum yok. Bu yaptıklarınız psikolojik bir rahatsızlıktır.
Psikolojik bir rahatsızlığım yok.

Allah Allah sana mı soracağım nerede ne yapacağımı. Yasak birşey yapıyorsak moderatör gelir siler zaten mesajları.

Ben iki takımda ceza alsın diyorum siz gelip çok masum gibi Fener'i savunuyorsunuz. Mesela ilk olay çıktığında bütün oyuncular ayrılabilirdi sahadan niye durup kavga ettiler?

Hocam ciddi bir şekilde tartışmayı bilmiyor musunuz?
Yalan bu.

Hak etmiştir Fener.
Şu yazdıklarınızdan bile bazı kişilerin göz ardı listesine düştüğünüzden %100 eminim.

Mesela olay çıktıktan sonra arkasına bakmadan içeri koşan Livakovic’e yandan gelip çift yumruk attılar. Demek ki o işler öyle olmuyormuş değil mi bay çok bilmiş.

Mesela olay çıktıktan sonra arkasına bakmadan içeri koşan Livakovic’e yandan gelip çift yumruk attılar. Demek ki o işler öyle olmuyormuş değil mi bay çok bilmiş.
Batshuayi'de o gelen adama UFC tekmelerini aratmayacak bir tekme attı ama?

Batshuayi'de o gelen adama UFC tekmelerini aratmayacak bir tekme attı ama?

O adamın Bats veya başka bir takım arkadaşına yumruk atmayacağı, bıçak çekmeyeceği veya cisimle vurmayacağı ne malum? Oldu da ayrıca. Adam sahaya inmiş yaldır yaldır koşuyor oyunculara. O an bunun kritiğini yapamazsın ki kendini korumak istersin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı