Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz fenerliler gerçekten çok komiksiniz ve çelişmede dünyada 1 numarasınız :D. Rakibinizin lehine hakem hatası yapılınca kıyameti koparırsınız ama aynısı size yapılınca savunursunuz.

Senin konuşmaya hakkın bile yok. Batshuayinin pozisyonuna algı yapmaya çalışıyorsun taraftara görevli diyerek.

Kurallarda sahanın ortasında sevinmek yasak diye bir şey yazmıyor. Trabzonspor Kadıköy'de feneri yendiğinde sahanın ortasında sevindiler kimse sahaya atlamadı?
Evet kurallarda böyle bir şey yazmıyor. Ancak ortalığın bu kadar karışmasına gerek yok. Maçı kazanmışsın çık soyunma odana. Zaten taraftarın da havalimanında karşılayacakmış. Önünde çok önemli bir Avrupa maçı da var. Bir oyuncuna bir şey olsa sorumlusu kim olacak. Yanlış anlamayın ben Galatasaraylıyım.

Bir suçlu Trabzon taraftarı evet? Fenerbahçe kışkırtıcı bir tane bile hareket yapmadı yapsa bile suçlu değil burada.
Ben sadece gördüğümü söylüyorum. Dediğim gibi her iki tarafta gereken cezayı almalı. 2 futbolcunuzun taraftara ve görevliye saldırması doğru mu sence? Haklı olsalar bile haksız duruma düşüyorlar. Trabzonspor taraftarları sahaya girdikleri vakit oradan çıkmaları gerekirdi. Madem ki haklı konumdasın, taraftar sana saldırıyor, ne diye sen karşılık olarak adamlara saldırıyorsun? Ne farkın kalıyor onlardan?

Ben sadece gördüğümü söylüyorum. Dediğim gibi her iki tarafta gereken cezayı almalı. 2 futbolcunuzun taraftara ve görevliye saldırması doğru mu sence? Haklı olsalar bile haksız duruma düşüyorlar. Trabzonspor taraftarları sahaya girdikleri vakit oradan çıkmaları gerekirdi. Madem ki haklı konumdasın, taraftar sana saldırıyor, ne diye sen karşılık olarak adamlara saldırıyorsun? Ne farkın kalıyor onlardan?
Meşru müdafaa diye bir şey duydun mu? Gördüğün şeyler de hayal ürünü falan herhalde görevliye kim saldırmış hala anlamadım 1 saattir videoları kaç kez izledim. Osayi güzel yumruklamış ama, taraftarımız paşalar gibi karşılar bizimkileri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı