Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sahaya inenlere ve taraftar tekmeleyenlere ne ceza verilecek bakalım.

Taraftar olmadıklarından, o provokatör zatları kendini korumak için tekmeleyenlere bir ceza olmayacak. Sahaya giren herkes de futbolculara saldırma amaçlı girmiştir. "durun bir sahanın çimlere dokunayım" diyerek giren yok 🤣.

Üç büyüklerden siyasilerin tam desteğini alan, başkanları cumhurbaşkanının yanından ayrılmayan, siyasilerin emrine amade olan bir Fenerbahçe var. Bu konuda bile Galatasaray'a sallamaya yer arıyorsunuz ya, inanılmaz...
Doğru diyon hacı...

Dosya Ekleri

• images (25).jpeg
    images (25).jpeg
    25,9 KB · Görüntüleme: 19
  • images (19).jpeg
    images (19).jpeg
    8,5 KB · Görüntüleme: 20
  • images.jpeg
    images.jpeg
    44,5 KB · Görüntüleme: 19
Galatasaraylılar öyle bir konuşuyor ki kendimizden şüphe ediyoruz. Ciddi soruyorlar veya ne söylüyorlarsa ciddiler. Boş ver reis.
Biz de Galatasaraylıyız. Bana kalsa ben Trabzon taraftarını sonsuza dek hiç bir maça sokmaz, Trabzon'da da maç oynatmazdim. Trabzon hakkında dusunebilecegim en min. ceza bu olurdu herhalde.

Biz de Galatasaraylıyız. Bana kalsa ben Trabzon taraftarını sonsuza dek hiç bir maça sokmaz, Trabzon'da da maç oynatmazdim. Trabzon hakkında dusunebilecegim en min. ceza bu olurdu herhalde.
Sizin gibilerin başımın üstünde yeri var hocam. Dün ben ceza yedim bu konudaki bir mesajım yüzünden ve cezam sırasında öyle şeyler yazıldı ki… Cildirmamak elde değil aslında. Trabzon taraftarı ayrı bir dert holiganlar ayrı bir dert. Uğraşıp duruyoruz bunlarla. Dün gelmiş diyor ki fener otobüsü kurşunlanmadı zaten taştı diyor sonra şaka yapıyorum şaka kaldiramiyorsunuz diyor.

ts denen takım umarım sonsuza kadar kapatılır.

Son düzenleme:
Taraftar olmadıklarından, o provokatör zatları kendini korumak için tekmeleyenlere bir ceza olmayacak. Sahaya giren herkes de futbolculara saldırma amaçlı girmiştir. "durun bir sahanın çimlere dokunayım" diyerek giren yok 🤣.
Abartılı abartılı sevinmeseydin o taraftarlar sahaya inmez bu rezil olaylar yaşanmazdı. Kazanmışsın maçı git içeriye işte, niye milletin sinir uçlarıyla oynuyorsun? Sahaya inenler kadar kışkırtanlar da suçlu. NŞA'da iki takıma caydırıcı cezalar verilmesi gerekir ama bu iki takımdan birisi Fenerbahçe olduğundan bu imkansız.

Abartılı abartılı sevinmeseydin o taraftarlar sahaya inmez bu rezil olaylar yaşanmazdı. Kazanmışsın maçı git içeriye işte, niye milletin sinir uçlarıyla oynuyorsun? Sahaya inenler kadar kışkırtanlar da suçlu. NŞA'da iki takıma caydırıcı cezalar verilmesi gerekir ama bu iki takımdan birisi Fenerbahçe olduğundan bu imkansız.
Sahanın ortasında sevinmek yasak diye bir kural yok bir de abartılı demişsin. Abartılı sevindik diye livakovic o yumruğu yemeyi hak etti haklısın. Çoluk çocuk konuşuyor...

Sahanın ortasında sevinmek yasak diye bir kural yok bir de abartılı demişsin. Abartılı sevindik diye livakovic o yumruğu yemeyi hak etti haklısın. Çoluk çocuk konuşuyor...
Hak etti diye bir şey söylemedim. Trabzonspor bu olayın en büyük suçlusu ama Fenerbahçe de sütten çıkmış ak kaşık değil. Sen sahanın ortasında taraftar tekmeleyemezsin, senin böyle bir durumda doğruca soyunma odasına girmen gerekir. Güvenlik güçlerinin etkisiz hale getirdiği adamın kafasını tekmeleyen Fenerbahçeli oyuncu bile var. Kim veriyor kardeşim sana bu hakkı?

Hak etti diye bir şey söylemedim. Trabzonspor bu olayın en büyük suçlusu ama Fenerbahçe de sütten çıkmış ak kaşık değil. Sen sahanın ortasında taraftar tekmeleyemezsin, senin böyle bir durumda doğruca soyunma odasına girmen gerekir. Güvenlik güçlerinin etkisiz hale getirdiği adamın kafasını tekmeleyen Fenerbahçeli oyuncu bile var. Kim veriyor kardeşim sana bu hakkı?
Sahaya giren adam taraftarlıktan çıkar önce onu öğren. Futbolcuların böyle durumlarda kendini savunma hakkı vardır. Emin ol soyunma odasına gitseydi burda korkup kaçtılar soyunma odasına derdiniz 😄

Konu Fenerbahce Ve Trabzonspor ise bu tarz olaylara şaşırmamak gerekiyor. Ama taraftarlar yüzünden oyuncuların başına bir problem gelmez umarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı