Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sahaya giren adam taraftarlıktan çıkar önce onu öğren. Futbolcuların böyle durumlarda kendini savunma hakkı vardır. Emin ol soyunma odasına gitseydi burda korkup kaçtılar soyunma odasına derdiniz 😄
Hala savunma hakkı diyorsun. Etkisiz hale gelmiş adamı tekmelemek kendini savunma mı oluyor? Etkisiz diyorum bak, etkisiz. Adam etkisiz hale gelmişken gidip kafasını tekmeleyemezsin, böyle bir hakkın yok senin.

Suikastten sonra linç girişimi.... Şaşırdık mı? Hayır.

Kadıköy'de linç mi edildiler sevinirken? Hayır.

Ben Trabzon halkını milliyetçi bilirdim, dün tribünlerde terörist sayısı fazlaydı. Nasıl içlerine almışlar şaşırdım.

Aslında çok da şaşırmamak lazım, neticede Trabzonspor ipleri Galatasaray'ın elinde Galatasaray'ın ipleri Pensilvanya'nın elinde.

Türkiye'de futbolun 1990'larda nasıl değiştiğini 2011'de gördü bu millet...

Fetö gerçek ise siyaset ve spordaki yapılanmalarına neden dokunulmadığı da malumunuz.

İşin özeti çok basit aslında: Türkiye'de Fenerbahçe şampiyon olur, diğerleri şampiyon yapılır.

Ne mutlu Fenerbahçeliyim diyene.
Lütfen bilmediğiniz konuları konuşmayın. Bakın gerçekten bilginiz olsa şunu da derdiniz rahmetli Mustafa KOÇ Geziparkı olaylarında ne yaptı? Ali KOÇ neden Mustafa KOÇ ismini anmıyor? Bunların cevaplarını da verirseniz seviniriz.

Hala savunma hakkı diyorsun. Etkisiz hale gelmiş adamı tekmelemek kendini savunma mı oluyor? Etkisiz diyorum bak, etkisiz. Adam etkisiz hale gelmişken gidip kafasını tekmeleyemezsin, böyle bir hakkın yok senin.
Sen hukukçu musun avukat mı kanun koruyucu mu sen mi karar veriyorsun? Senin mantığın ile bacını t*ciz eden birini yakalasınlar etkisiz hale getirsinler sen bir şey yapma 😃

Lütfen bilmediğiniz konuları konuşmayın. Bakın gerçekten bilginiz olsa şunu da derdiniz rahmetli Mustafa KOÇ Geziparkı olaylarında ne yaptı? Ali KOÇ neden Mustafa KOÇ ismini anmıyor? Bunların cevaplarını da verirseniz seviniriz.

Ben Ali Koç'un başkan olmasını istemiyordum. Hala da istemiyorum. 3 temmuz kumpasında Fenerbahçe'ye sırt çevirenden kimseye hayır gelmez 😁

Sen hukukçu musun avukat mı kanun koruyucu mu sen mi karar veriyorsun? Senin mantığın ile bacını t*ciz eden birini yakalasınlar etkisiz hale getirsinler sen bir şey yapma 😃
Adam Trabzonspor haklı demiyor ki. Elbette futbolcu kendini savunacak.

Ben Ali Koç'un başkan olmasını istemiyordum. Hala da istemiyorum. 3 temmuz kumpasında Fenerbahçe'ye sırt çevirenden kimseye hayır gelmez 😁
Elbette çevirecek. Çünkü bunlar şirket. Ve ilk ayağı bu değildi. İlk ayağı Mehmet Ali AYDINLAR' dı. Aziz YILIDIRIM da bunları süpüren gelmiş geçmiş en iyi başkandır.

Abartılı abartılı sevinmeseydin o taraftarlar sahaya inmez bu rezil olaylar yaşanmazdı. Kazanmışsın maçı git içeriye işte, niye milletin sinir uçlarıyla oynuyorsun? Sahaya inenler kadar kışkırtanlar da suçlu. NŞA'da iki takıma caydırıcı cezalar verilmesi gerekir ama bu iki takımdan birisi Fenerbahçe olduğundan bu imkansız.

Sinir uçlarıyla mı oynuyorsun? Adam maçı kazanmış sevinmek de hakkı. Neyin sinir uçlarıyla oynamış? Sen bunu dersen yarın bir gün kendi takımının da herhangi bir deplasmanda kazanması sonrası dayak yemesini meşrulaştırırsın. Bu nasıl bir kafa? Aynı takım Kadıköy’de sevindi orada niye kimsenin sinir uçlarıyla oynanmadı. Azıcık kafanızı kullanın. 2016’da kim tahrik etmişti arkası dönük hakem dayak yemeyi niye hak etti? Sahaya girip futbolcuya şiddet uygulamanın hiçbir nedeni olamaz kardeşim ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.

Bugün oynanan maç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trabzonsporluyum ve sahaya giren sözde taraftarların ömür boyu stada alınmaması için federasyonun karar vermesini beklemeden yönetimin harekete geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Trabzonspor yönetiminin yerinde olsam bundan sonra 3 sene FB maçlarında tribünleri taraftara kendim kapatırım. Böyle rezalet olmaz.

Sahaya girip hiçbir suçu kışkırtması olmayan özellikle yabancı futbolcularla mahalle kavgasına girmek nasıl bir kafadır. Evet hakemin özellikle 3.gol öncesi bariz faulü vermemesi çok net bir hakem eyyamıydı ama bu sahaya girmeye gerekçe olamaz. Artı o gol olmasa da Fener maçı yine kazanırdı diye düşünüyorum çünkü çok kötü bir Trabzonspor vardı. Bunları görmesine rağmen taraftarın cezayı Fenerli futbolculara kesmeye kalkması gerçekten akılalmaz bir olay.

Fenerbahçe kenar yönetiminin de en büyük hatası 90 dakika biter bitmez hemen hızlıca soyunma odasına koşmaları gerekiyordu. Trabzonspor taraftarının her an sahaya girebilecek bir yapıda olduğunu hadi yabancı oyuncular bilmiyor diyelim İsmail Kartal ya da Türk oyuncular da mı bilmiyor? Sahada futbolcular taraftarla resmen mahalle kavgasına giriştiler, seyirciye uçan tekme atan futbolcular, yerdeki adama yumruk atan tekme atan futbolcular bunlara da sebebiyet vermemiş olurlardı.

Sonuçta beş para etmez ligimizi yine dünya aleme rezil ettik. Trabzonspor büyük cezalar alacak ve almalıyız ben zaten ilk yarı ilk golden sonra kapatmıştım oynanan leş futbolu görünce.

İngiltere futbolunu bugün hepimiz ağzımız açık izliyoruz adamlar aşmış durumda diyoruz ama bugünlere yatarak gelmediler. Yıllarca önce seyirci taşkınlığıyla yaşanan Wembley faciası sebebiyle diye hatırlıyorum İngiltere bizzat kendi isteğiyle yanlış olmasın 3 ya da 5 yıl Avrupa kupalarına İngiliz takımlarını yollamama kararı aldı ve holiganları cadı takip eder gibi takip etti stadlara bir daha sokmadı. Şimdi geldikleri yer ortada.

Ben Trabzonsporumuzun bu devrimi başlatmasını ve taraftar adam olana kadar özellikle Fenerbahçe maçlarını seyircisiz oynamasını tercih ederim. Ulaşabileceğim kişiler değil ama yönetimde tanıdığım olsa kendim söylerdim, hem Trabzon şehri hem takımın itibarı için bunu gözünü kırpmadan yapmaları gerekiyor.

Son düzenleme:
Sinir uçlarıyla mı oynuyorsun? Adam maçı kazanmış sevinmek de hakkı. Neyin sinir uçlarıyla oynamış? Sen bunu dersen yarın bir gün kendi takımının da herhangi bir deplasmanda kazanması sonrası dayak yemesini meşrulaştırırsın. Bu nasıl bir kafa? Aynı takım Kadıköy’de sevindi orada niye kimsenin sinir uçlarıyla oynanmadı. Azıcık kafanızı kullanın. 2016’da kim tahrik etmişti arkası dönük hakem dayak yemeyi niye hak etti? Sahaya girip futbolcuya şiddet uygulamanın hiçbir nedeni olamaz kardeşim ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun.
Evet, sinir uçlarıyla oynuyorsunuz. Maç öncesinde birkaç oyuncunuzun tribünlere olta yaptığı videolar var. Aynı hareketi maç sonunda da yapan oyuncunuzun görüntüleri var. Bak bu sevinmek değil milleti tahrik etmektir. Aynı sahada biz de oynadık hatta 5 tane attık adamlara böyle bir olay yaşamadık. Niye? Çünkü ortamı germedik, Trabzonlulara olta yapan oyuncumuz olmadı. Sizin anlamamakta ısrar ettiğiniz kısım burası. Trabzon tabii ki olayın en büyük suçlusu ama Fener de suçsuz değil. Maç bitsin usulunce sevin dön arkanı git, bu kadar basit.

Evet, sinir uçlarıyla oynuyorsunuz. Maç öncesinde birkaç oyuncunuzun tribünlere olta yaptığı videolar var. Aynı hareketi maç sonunda da yapan oyuncunuzun görüntüleri var. Bak bu sevinmek değil milleti tahrik etmektir. Aynı sahada biz de oynadık hatta 5 tane attık adamlara böyle bir olay yaşamadık. Niye? Çünkü ortamı germedik, Trabzonlulara olta yapan oyuncumuz olmadı. Sizin anlamamakta ısrar ettiğiniz kısım burası. Trabzon tabii ki olayın en büyük suçlusu ama Fener de suçsuz değil. Maç bitsin usulunce sevin dön arkanı git, bu kadar basit.

Siz 5 attınız tsliler horon tepiyordu 5 yemeklerine rağmen masal anlatıyorsun adamlara 5 attın sahalarında bundan daha kötü hezimet var mı bir de biz taşkınlık yapmadık diyor 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı