Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz 5 attınız tsliler horon tepiyordu 5 yemeklerine rağmen masal anlatıyorsun adamlara 5 attın sahalarında bundan daha kötü hezimet var mı bir de biz taşkınlık yapmadık diyor 🤣
Seni ciddiye bile almıyorum farkındaysan. Büyüklerin konuşurken sessiz ol.

Lafı yedin hala üste çıkmaya çalışıyorsun çünkü adamlar sizden 5 yedi kaleci Uğurcan gülüyordu ne anlatıyorsun sen hala bize 🤣

Lafı yedin hala üste çıkmaya çalışıyorsun çünkü adamlar sizden 5 yedi kaleci Uğurcan gülüyordu ne anlatıyorsun sen hala bize 🤣
Tomografin çekilse kafasının içi bomboş çıkacak birisisin. Bir de laf soktuğunu falan sanıyor, yazık.

Holigansın kabul et. Sen eğer Trabzonspor taraftarı olsaydın %100 eminim dün sahaya girenlerden biri olurdun. Olaylara tek taraflı bakmayı bırakın. Uğurcan gülüyormuş Allah Allah dün Uğurcan'ın yediği golleri neyle izah ediyorsun o zaman? Trabzonspor formunda değil ve GS nin daha kaliteli ayakları var 5 attılar evet siz de 3 attınız ve maçı hak ettiniz ama halen burada Trabzonspor maçı sattı imaları yaparak bir şey elde edemezsin. Ben Trabzonsporluyum ve taraftarı yerden göğe haksız görüyorum. Sizin ya da GS'nin şampiyon olması da zerre umrumuzda değil bunu da bil kardeşim. Son 10 haftada gerek sizin gerek GS'nin nasıl maçlar kazandığınızı hepimiz izliyoruz zeytinyağı gibi üste çıkmasın hiçbir takım bir zahmet.

Son düzenleme:
Holigansın kabul et. Sen eğer Trabzonspor taraftarı olsaydın %100 eminim dün sahaya girenlerden biri olurdun. Olaylara tek taraflı bakmayı bırakın. Uğurcan gülüyormuş Allah Allah dün Uğurcan'ın yediği golleri neyle izah ediyorsun o zaman? Trabzonspor formunda değil ve GS nin daha kaliteli ayakları var 5 attılar evet siz de 3 attınız ve maçı hak ettiniz ama halen burada Trabzonspor maçı sattı imaları yaparak bir şey elde edemezsin. Ben Trabzonsporluyum ve taraftarı yerden göğe haksız görüyorum. Sizin ya da GS'nin şampiyon olması da zerre umrumuzda değil bunu da bil kardeşim. Son 10 haftada gerek sizin gerek GS'nin nasıl maçlar kazandığını hepimiz izliyoruz zeytinyağı gibi üste çıkmasın hiçbir takım bir zahmet.
GS 5 atarken horon tepmeler Fener 3 attı kışkırtıcı hareketi yok seviniyor hop sahaya dalıp futbolculara saldırmak hangi dünyada yaşıyorsunuz da savunma yapıyorsunuz anlamadım 🤣

GS 5 atarken horon tepmeler Fener 3 attı kışkırtıcı hareketi yok seviniyor hop sahaya dalıp futbolculara saldırmak hangi dünyada yaşıyorsunuz da savunma yapıyorsunuz anlamadım 🤣

Hangi ülkede yaşıyorsun? Trabzonspor ve Fenerbahçe arasındaki yıllardır devam eden gerilim seviyesini bilmeyecek kadar saf mısın öyle mi davranıyorsun?

Evet, sinir uçlarıyla oynuyorsunuz. Maç öncesinde birkaç oyuncunuzun tribünlere olta yaptığı videolar var. Aynı hareketi maç sonunda da yapan oyuncunuzun görüntüleri var. Bak bu sevinmek değil milleti tahrik etmektir. Aynı sahada biz de oynadık hatta 5 tane attık adamlara böyle bir olay yaşamadık. Niye? Çünkü ortamı germedik, Trabzonlulara olta yapan oyuncumuz olmadı. Sizin anlamamakta ısrar ettiğiniz kısım burası. Trabzon tabii ki olayın en büyük suçlusu ama Fener de suçsuz değil. Maç bitsin usulunce sevin dön arkanı git, bu kadar basit.

Olta hareketi yapmış vaaaaooovvv idam edilmesi lazımdı haklısın. Hafta içinden beri tüm Trabzon camiasından kışkırtma twitleri atıldı. En okumuş Trabzonlu bile Feneri şampiyonluktan etmenin tadı hiçbir şeyde yok dedi. Şampiyonu ben belirlerim denildi. O taraftar her halükarda oraya atlayacaktı. Bahane aramayın aynı olay ilk defa olmuyor. Sahaya inip hakem döven bir topluluktan bahsediyoruz. Size gelince neden aynı hareketleri size yapmadıklarını biraz düşününce anlayabileceğini düşünüyorum. Tüm Trabzonlular Fenerbahçe şampiyon olmasın diye umarım GS bizi yener diyordu.

Skibbe dedi:

Bu arada okuduğunu da anlamıyorsun seni kendi halinle başbaşa bırakıyorum benim ilk mesajımı oku bakalım Trabzonspor taraftarının yaptıklarının neyini savunmuşum? Boş klişe laflarla mesaj atıp her atılan mesaja kahkaha imojisi atıyorsun ergenliğin hangi aşamasındasın acaba cidden merak ettim?

Bu arada son sözümü söyleyeyim de ona da gül Skibbe.

"Siz şampiyon olamayacaksınız" üzgünüm canım GS ile yarışıyorsunuz lobi nasıl olurmuş, eyyam nasıl olurmuş size her hafta teker teker öğretecekler :)

Son düzenleme:
Skibbe dedi:

Bu arada okuduğunu da anlamıyorsun seni kendi halinle başbaşa bırakıyorum benim ilk mesajımı oku bakalım Trabzonspor taraftarının yaptıklarının neyini savunmuşum? Boş klişe laflarla mesaj atıp her atılan mesaja kahkaha imojisi atıyorsun ergenliğin hangi aşamasındasın acaba cidden merak ettim?

Bu arada son sözümü söyleyeyim de ona da gül Skibbe.

"Siz şampiyon olamayacaksınız" üzgünüm canım GS ile yarışıyorsunuz lobi nasıl olurmuş, eyyam nasıl olurmuş size her hafta teker teker öğretecekler :)

Dediklerinde bir şey görmemiştim ama mesajındaki son paragraf savunduğun ve söylediğin her şeye ters üzücü bir yazı olmuş. Talihsiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı