Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Skibbe isimli her mesaja kahkaha imojisi atan arkadaşa yazdım. Neyine katılmıyorsunuz tam olarak?

GS mi :)
Bak yukarıda cumhurbaşkanının hep fenerin yanında olduğunu iddia eden arkadaşın iddasını çürüttüm.

Olta hareketi yapmış vaaaaooovvv idam edilmesi lazımdı haklısın. Hafta içinden beri tüm Trabzon camiasından kışkırtma twitleri atıldı. En okumuş Trabzonlu bile Feneri şampiyonluktan etmenin tadı hiçbir şeyde yok dedi. Şampiyonu ben belirlerim denildi. O taraftar her halükarda oraya atlayacaktı. Bahane aramayın aynı olay ilk defa olmuyor. Sahaya inip hakem döven bir topluluktan bahsediyoruz. Size gelince neden aynı hareketleri size yapmadıklarını biraz düşününce anlayabileceğini düşünüyorum. Tüm Trabzonlular Fenerbahçe şampiyon olmasın diye umarım GS bizi yener diyordu.
Adamların maça bilenmesinden daha doğal bir şey yok. Alışmışsınız hedefsiz, taraftarsız takımlarla oynamaya bir farklı geliyordur gerçi. Maç öncesinde ve sonunda saçma sapan hareketler yapıp tribünleri tahrik etmeseydiniz olaylar bu raddeye gelmezdi bu konuda oldukça eminim.

Bak yukarıda cumhurbaşkanının hep fenerin yanında olduğunu iddia eden arkadaşın iddasını çürüttüm.

Banane çürütebilirsin Cumhurbaşkanı'nın Fenerin yanında olduğunu iddia etmek de abesle iştigal kaç yıldır kaç kez şampiyon oldu Fener bunlar boş iddialar onlara inandığımı nereden çıkarıyorsun?

Adamların maça bilenmesinden daha doğal bir şey yok. Alışmışsınız hedefsiz, taraftarsız takımlarla oynamaya bir farklı geliyordur gerçi. Maç öncesinde ve sonunda saçma sapan hareketler yapıp tribünleri tahrik etmeseydiniz olaylar bu raddeye gelmezdi bu konuda oldukça eminim.
Hala boş konuşmaya devam ediyorsun maçı tahrik eden tsliler ve diğerleri idi fener maç başından sonuna tahrik edici hiçbir şey yapmadı göz doktoruna git fener düşmanlığından gözün kör olmuş.

Hala boş konuşmaya devam ediyorsun maçı tahrik eden tsliler ve diğerleri idi fener maç başından sonuna tahrik edici hiçbir şey yapmadı göz doktoruna git fener düşmanlığından gözün kör olmuş.
Tsye hedefsiz demişsin tsnin hedefi gsyi şampiyon yapmak.

Dediklerinde bir şey görmemiştim ama mesajındaki son paragraf savunduğun ve söylediğin her şeye ters üzücü bir yazı olmuş. Talihsiz.

"Siz şampiyon olamayacaksınız" üzgünüm canım :)

Dediğim cümleme mi takıldınız? O zaman size tek bir soru soracağım dün oynanan Kasımpaşa - Galatasaray maçında 78. Dakikada Galatasaray 3-2 geriye düştüğünde Okan Buruk'taki inanılmaz rahatlığı bana izah eder misiniz :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haha hiç bu kadar güleceğim aklıma gelmemişti. Aynı rakiplerle oynuyoruz dostum ligde ilk 2 takım dışında kalanların çok büyük bir hedefi yok zaten. Hedefli, taraftarlı takımla oynayınca Avrupa’da ne yaptığınız da belli. Yapılan hareketlerin hiçbiri saçma sapan değil. Bunlardan çok daha fazlası yapılıyor oyuncu - taraftar arasında bu tarz gerilimler ilk defa olmuyor. Avrupa’da da oyuncular taraftarı tahrik edebiliyor hiç sahaya inenleri ve köşe gönderiyle oyuncu kovalayanı görmedim. Kaldı ki biz 2016’da Trabzonu tahrik edecek hiçbir şey yapmamıştık ve maç 4-0 devam ederken adamlar sahaya girip hakem dövdü. Her yıl aynı şeyleri yaptıkları için onlar için bu bir alışkanlık. O hakemi döven eleman o gün kahraman ilan edildi ceza alacağına. Ama olur mu hakem taraftara sırtını döndüğü için taraftar tahrik olmuş olmalı. Dünyanın kaybedince üzülen ve sinirlenen tek taraftarı Trabzon taraftarı değil kardeşim meşrulaştırmayı çalıştığınız şeyi gözünüz görsün biraz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Vay be çok tahrik edici oturduğum yerden tahrik oldum. Bunun için maç sonu gidip suçsuz kaleciye arkasından yumruk atmalıyım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı