Fenerbahçe 3 - 2 Trabzonspor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim taraftarlardan hiç bir şey olmaz. Ancak olan bir kural varsa uygularız. O kuralı da tam uygulayabileceğimizi sanmıyorum. Bizimkilere ne kadar laf anlatırsan anlat, nafile.

Hocam VAR'ı bile birkaç sezonda kendimize benzettik maalesef ben de ümitsizim.

Bu saatten sonra tek yürek 4 takım meselesini geçin.

Tek yürek olmaya gerek yok, herkes kendisi yürekli olsun adam olsun efendi olsun yeter. Rekabet olsun, rekabetsiz futbol olmaz ama saygısızlık, edepsizlik bunları çözmek zorundayız. Çözülemez diye bir şey yok İngiltere'de insanlar öldü stadlarda o seviyede holiganizm vardı yıllarca önce çözdüler. Yeter ki çözülmesi istensin.

E burada suçlu Osayi mi arkadaş neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz anlamıyorum ki. Bunlar futbolcu arkadaşım sahaya top oynamak için çıkıyorlar. Bu adamların işi bu değil. Seyirciler yasak olmasına rağmen bir şekilde oraya girmiş ve girme amaçları oyunculara fiziksel zarar vermek. Neyi anlamıyorsunuz neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Ne yapacak orada futbolcu? Elamanın teki gelmiş Livakovic’e yumruk atmış. Teki korner direğini sökmüş Mert Müldür’e saplamaya çalışıyor. Birisi maskeyle sahaya inmiş elleriyle gard almış. Birinden davul tokmağı düşüyor öbüründen metal yabancı madde. Birileri oyuncular içeri koşarken halen tekme tokat sallama derdinde.
Ben taraftar haklı demiyorum. Taraftar zaten haksız. Osayi görevilerin arasındaki adama niye yumruk atıyor? Onu anlamaya çalışıyoruz. Futbolcuya zarar veren zaten teröristtir.

Hocam sana tek bir şey söyleyeceğim umarım bir gün aynı hareketler Icardi'nin başına gelir o zaman da böyle şeyler yazarsan samimiyetine inanırım iyi geceler.
İcardi'nin adamın yakalanmış olmasına rağmen saldıracağını düşünmüyorum. Saldırırsa onu da haksız bulurum. İyi geceler.

Çok tuhaf bir bakış açın varmış. Taraftar neden sahaya atlar? Hakemle istişare için mi? TS'yi haklı göstermeye çalışıyorsun ama o işler öyle olmuyor. TS-GS maç sonunda TS'li taraftarlar Icardi sevinci yapıp GS'yi alkışlıyordu. Dün olan olayların tamamı TS'li taraftarlarla alakalı.
Her iki tarafta haksız. Sahaya taraftarın girmesi yanlış, ilgili taraftarın yakalanmış olmasına rağmen hala dövmeye çalışmak komple yanlış.

Trabzon'a atom atılması ve Osayi'ye madalya verilmesi lazım. Kimsenin kudurmasına gerek yok.

Tüm Fenerbahçeli oyuncuların ellerine sağlık, hem deplasmanda yendiler hem de taraftarı dövdüler.

Ben taraftar haklı demiyorum. Taraftar zaten haksız. Osayi görevilerin arasındaki adama niye yumruk atıyor? Onu anlamaya çalışıyoruz. Futbolcuya zarar veren zaten teröristtir.

İcardi'nin adamın yakalanmış olmasına rağmen saldıracağını düşünmüyorum. Saldırırsa onu da haksız bulurum. İyi geceler.

Her iki tarafta haksız. Sahaya taraftarın girmesi yanlış, ilgili taraftarın yakalanmış olmasına rağmen hala dövmeye çalışmak komple yanlış.
Bende sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Osayi neden görevli tarafından etkisiz hale getirilen adamı yerde dövmeye devam ediyor? Onun ardından neden görevlilerin arasındaki adama yumruk atıyor? Batshuayi kendine doğru koşmayan adama neden döner tekme atıyor? Ben burada kendini savunmaktan çok öfke kontrolünü sağlayamamış, aklıyla değil hormonlarıyla hareket eden futbolcular görüyorum.

Bende sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Osayi neden görevli tarafından etkisiz hale getirilen adamı yerde dövmeye devam ediyor? Onun ardından neden görevlilerin arasındaki adama yumruk atıyor? Batshuayi kendine doğru koşmayan adama neden döner tekme atıyor? Ben burada kendini savunmaktan çok öfke kontrolünü sağlayamamış, aklıyla değil hormonlarıyla hareket eden futbolcular görüyorum.

Yerde yatan oyuncuya, hakeme, kendi oyuncusuna şişe fırlatan taraftara yapılan her şey müstahak, osayi de maç boyu yapılanlara dayanamayıp geçirmiş, helal olsun. Taraftarın orada işi yok, dövmeye gelip dayak yedi kimsede ağlamasın. Batshuayinin vurduğu adam ardından livakovice yumruk attı, neyin öfke kontrolü :D?
Resim çekilmeye gelecek hali yok herhalde? Kendine gelmiyormuş, orada herkes aynı takımın üyesi, Liva'yı araya alıp dövsünler, bizimkiler karışmasın o zaman? Sonuçta kendisine gelmiyor. Bayağı boş yapmışsınız

Utanmasanız taraftar haklı diyeceksiniz ama neyse.

Yerde yatan oyuncuya, hakeme, kendi oyuncusuna şişe fırlatan taraftara yapılan her şey müstahak, osayi de maç boyu yapılanlara dayanamayıp geçirmiş, helal olsun. Taraftarın orada işi yok, dövmeye gelip dayak yedi kimsede ağlamasın. Batshuayinin vurduğu adam ardından livakovice yumruk attı, neyin öfke kontrolü :D?
Resim çekilmeye gelecek hali yok herhalde? Kendine gelmiyormuş, orada herkes aynı takımın üyesi, Liva'yı araya alıp dövsünler, bizimkiler karışmasın o zaman? Sonuçta kendisine gelmiyor. Bayağı boş yapmışsınız
Lütfen konuyu baştan sona okuyun. Dün geceden beri aynı konuyu konuşup aynı taraftar tipine meram anlatmaya çalışmaktan başım ağrıdı.

Trabzon'a atom atılması ve Osayi'ye madalya verilmesi lazım. Kimsenin kudurmasına gerek yok.

Tüm Fenerbahçe'li oyuncuların ellerine sağlık, hem deplasmanda yendiler hem de taraftarı dövdüler.

Max febem der geçerim.

Bıçak ile sahaya giren adama futbolcunun karşılık vermemesi gerekirdi diyor aynen bıçağı yiyip otursaydı değil mi? Güzel kafaymış güle güle kullan.

Ben yıllardır kendi takımım FB hariç hiçbir Türk takımını desteklemiyorum. Hatta tam tersi GS ve TS'nin yenilmesi beni FB nin maç kazanmasından daha mutlu ediyor gerçekten. Bunu da sosyal hayatımda her yerde söylüyorum. Avrupa maçlarındada hep karşı takımı tutuyorum ve devam edeceğim. Tek yürek falan böyle bir şey yok bu düşmanlıklar karşılıksız kalmamalı.

Yabancı Twitter hesaplarınada ülke futbolunun bu durumunu yazmanızı tavsiye ederim. Yabancılarda bunu bilmeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı