Fenerbahçe düzelecek mi?

Öyle öyle ama geçen hafta o güzel ofsayt çizgisini kim çizdiyse onun elinden öpeyim. Burada Fenerbahçe'yi savunmuyorum ama hakem hataları bizi mahvediyor.

Çizer kardeşim istediği gibi çizer. 2011'de bu takım şampiyon olduğunda kale çizgisini 30 cm geçen topu gol olmadı diye iptal ettiklerini de gördük. Buna yapılabilecek bir şey yok parası olan TFF başkanı oluyor. Mühim olan ortaya sistemli bir oyun kurup saha içine odaklanmak. Basketin bahsini dahi açmıyorum rezil durumdayız resmen. Bu yıl da şampiyon olunamazsa Ali koç yollanır ve ondan sonra gelecek olan da en az 5 sene daha başarı getiremez zira bu sezon harcanan ve yapılan masrafları çıkarmak kumaş ipliğiyle tır çekmek kadar imkansız olacaktır.

Bu hocayla çok zor. Bir insan hiç mi hatasından ders almaz? Hiç mi yeniliğe açık olmaz? Perotti geldi diye takıma illa kanat oynatmaya çalışıyor. Perotti sakat dön 3'lü savunmaya koy kanatlara Caner'le Gökhan'ı. 3 savunma ve Gustavo ile kontraları durduramıyorsan daha kim ile durduracaksın? Tisserand şuana kadar izlediğim en kötü Fenerbahçe stoperi olabilir. Edu vardı bir aralar kendi kalesine atıyordu sürekli bu ondan da beter. 2'li stoper oynayamıyor bu takım çok açık. Hiçbirinin birbiriyle uyumu yok. Anladık atak yapamıyor bu takım bari defans yapsın. Madem orta oyunu oynatacaksın 3-5-2'ye dön. Savunman sağlam olur tek forvetle gol atamıyorsun açık. Orta oyununu bırakmayacaksın madem bunu yap yani. Diyelim hızlı akan oyun oynamak istiyorsun. Caner ve Gökhan ile olmaz o oyun. O stoperlerle hiç olmaz. Gustavo'yu bile delirttiler adam saldı. Tamam belki çok anlamıyorum ama aynı sistemle her maç kaybediyoruz. Hoca kendini değiştirmiyorsa hoca değişmeli. Bu kadro kaliteli değil. Ortalama oyunculardan kurulu geniş bir kadro. Perotti'nin bireysel yeteneğine güvenim sonsuzdur ama bu adamın her maç takıma penaltı kazandırmaya çalışmasıyla maç kazanamazsın. Böyle gelecek olmaz. Elindeki kadroyu nasıl kullanacağını bilmiyor hiç Erol Bulut. Bu takımda herkes ruhsuz değil. Altay, Gustavo, Pelkas bu adamlar gerçekten uğraşıyor. Taktik olarak iyi bir şeyler yapamadın tamam ama bari adamlara biraz motivasyon ver. Orta sahadan stoperin kademesine gelen Gustavo yerinden oynamaz oldu. Birbirlerine pas atamıyorlar öyle bir taktik eksiklik var takımda. Bu takıma ya taktikten anlayan ya da gerektiğinde takıma kızıp motivasyonlarını yükselten hoca lazım. Erol Bulut bunların ikisini de yapamıyor.

Öyle öyle ama geçen hafta o güzel ofsayt çizgisini kim çizdiyse onun elinden öpeyim. Burada Fenerbahçe'yi savunmuyorum ama hakem hataları bizi mahvediyor.
Aynı fikirdeyim 6 puan biz kaybediyorsak 6 puan hakemlere verdik bu sene, Konyaspor pelkasın iptal edilen golü (el sebebiyle).. Antep maçında da o ofsayt çizgisi, mame thiamın altında kambura yatan mirallas vb bunların hepsi farklı takımlara farklı yorumlanıyor. Çifte standart görüyoruz açıkçası.
Çizer kardeşim istediği gibi çizer. 2011'de bu takım şampiyon olduğunda kale çizgisini 30 cm geçen topu gol olmadı diye iptal ettiklerini de gördük. Buna yapılabilecek bir şey yok parası olan TFF başkanı oluyor. Mühim olan ortaya sistemli bir oyun kurup saha içine odaklanmak. Basketin bahsini dahi açmıyorum rezil durumdayız resmen. Bu yıl da şampiyon olunamazsa Ali koç yollanır ve ondan sonra gelecek olan da en az 5 sene daha başarı getiremez zira bu sezon harcanan ve yapılan masrafları çıkarmak kumaş ipliğiyle tır çekmek kadar imkansız olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu pozisyonda benim için türk futbolu bitti.

Geri
Yukarı