Fenerbahçe forması önerisi

Denizz422

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Fenerbahçe forması almak istiyorum fakat kararsızım. Bu sezonun formaları tatmin edici değil gibi geliyor. Favorim 20/21 gri forma ancak maalesef bulamıyorum. Sizin favori Fenerbahçe formanız hangisi ve hangi formayı almamı tavsiye edersiniz?

Bu sezonun formasi bence cok iyi. Malzeme yonunde de iyi ben kullaniyorum. Ayrica sampiyon olma ihtimalimiz yuksek. Oldugumuz taktirde bu kadar uzun bir aradan sonra sampiyon oldugumuz sezonun formasi bende olsun istedim o yuzden Dzeko formasi aldim. 20-21 formasi elinde olsa ne olacak ki anlam tasimiyor ama sampiyon olursak bu sezonun formasi cok anlamli olur + logo 5 yildizla geliyor.

Koleksiyon gibi mi yoksa giymelik açıdan mı acaba? Koleksiyon anı tarzındaysa özel anlar için çıkarttıkları formalar çok güzel. Bu seneki yüzüncü yıl forması, fener ol zamanı efsanelerin imzası forması vs.

Merhaba arkadaşlar. Fenerbahçe forması almak istiyorum fakat kararsızım. Bu sezonun formaları tatmin edici değil gibi geliyor. Favorim 20/21 gri forma ancak maalesef bulamıyorum. Sizin favori Fenerbahçe formanız hangisi ve hangi formayı almamı tavsiye edersiniz?

10 yıl aradan sonra eğer bu yıl şampiyon olabilirseniz :D bu senenin formasını alabilirsin.

Geri
Yukarı