Fenerbahçe-Galatasaray maçının biletleri ne zaman satışa çıkar?

Jex Blake

Hectopat
10 Nisan pazar günü Fenerbahçe Galatasaray saat 20.45'teki maça iyi bir yerden bilet almak istiyorum. Çıktığı gibi tükeniyormuş sanırım. 2 kişi bilet alacağım ne zaman çıkar belli veya tahmini tarih var mıdır?

Maçtan bir gün önce, yani cumartesi günü, sabah saat 11 gibi genel satışa çıkar ama alabileceğini sanmıyorum. Taraftar kart ile cuma günü alabilirsin belki.

10 Nisan pazar günü Fenerbahçe Galatasaray saat 20.45'teki maça iyi bir yerden bilet almak istiyorum. Çıktığı gibi tükeniyormuş sanırım. 2 kişi bilet alacağım ne zaman çıkar belli veya tahmini tarih var mıdır?
Maçtan bir gün önce öğlen saatlerinde genel satışa açılır ancak bunun öncesinde divan kurulu üyeleri, taraftar kart sahipleri için vs satışa açılır. Normalde bilet bulunur ama bu derbi için bilet bulman biraz zor maalesef. Genel satış açıldığı gibi saldırman lazım

yarın alabilirmiyim yarın çıkıcak olan biletler var diye biliyorum
Yarın alamazsın. Yüksek divan kurulu üyesi değilsen tabii :)

Biletler;

6.04.2022 Çarşamba günü saat 13.00 itibarıyla Yüksek Divan Kurulu, Kongre Üyeleri ve Temsilci Üyelerine 1 adet bilet,

7.04.2022 Perşembe günü saat 13.00 itibarıyla Taraftar Kart sahiplerine ve Faturalı Fenercell abonelerine 1 adet bilet,

8.04.2022 Cuma günü saat 13.00 itibarıyla da genel satışa sunulacaktır.

Yarın alamazsın. Yüksek divan kurulu üyesi değilsen tabii :)

Biletler;

6.04.2022 Çarşamba günü saat 13.00 itibarıyla Yüksek Divan Kurulu, Kongre Üyeleri ve Temsilci Üyelerine 1 adet bilet,

7.04.2022 Perşembe günü saat 13.00 itibarıyla Taraftar Kart sahiplerine ve Faturalı Fenercell abonelerine 1 adet bilet,

8.04.2022 Cuma günü saat 13.00 itibarıyla da genel satışa sunulacaktır.
Kaynak atabilir misiniz nerden edindiniz bu bilgileri

Geri
Yukarı