Fenerbahçe-Kayserispor maçında Fred'e neden kırmızı kart çıktı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar maç içinde pozisyonu takip edenler varsa yazabilir mi? Ben izledim ama bir şey göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hakeme dediği bir şey yüzünden kırmızı kart gördü. Ne dediğini açıklama gelene kadar bilemeyeceğiz fakat yüksek ihtimalle küfür etti çünkü direkt kırmızı kart gördü.

Galatasaray maçında oynayamayacakmış :(

Yoğun itiraz olduğu apaçık ortada. Oosterwolde ve Dijku'nun da atılması gerekiyordu ama atılmadılar.

Aynen reis apaçık ortada, sen futbol izlememeye devam edebilirsin, Fred sustuktan sonra Zorbay gidiyor 4-5 saniye sonra geri dönüp kırmızı gösteriyor bu esnada Fred herhangi bir şey söylemiyor.
İngilizce testinden geçemeyen hakemin Portekizce dilini bilmesi ve (olmayan) küfürü anlamasıda komik geliyor.

Operasyon başarılı. Tiyatro izliyoruz :)

Cevabı olmayanlar gülücük mü atıyormuş :D

Son düzenleme:
Tiyatrodan başka bir şey olmadığı bariz bir pozisyon. Fredin sarı kart gormesi gayet doğru ona lafim yok. Ancak sonrasında hakemin Fredin dedigi seyden bir şey anlamamasına ragmen "yüksek ihtimal küfürdür, ben buna kirmizi çıkarayım da geseme karsi oynamasın" düşüncesinden çıkan bir kart.

Tiyatrodan başka bir şey olmadığı bariz bir pozisyon. Fredin sarı kart gormesi gayet doğru ona lafim yok. Ancak sonrasında hakemin Fredin dedigi seyden bir şey anlamamasına ragmen "yüksek ihtimal küfürdür, ben buna kirmizi çıkarayım da geseme karsi oynamasın" düşüncesinden çıkan bir kart.
Ligdeki hakemler ingilizce biliyor zaten. Fred'de ingilizce küfür ediyor ne boş yaptın.

Aynen reis apaçık ortada, sen futbol izlememeye devam edebilirsin, Fred sustuktan sonra Zorbay gidiyor 4-5 saniye sonra geri dönüp kırmızı gösteriyor bu esnada Fred herhangi bir şey söylemiyor.
İngilizce testinden geçemeyen hakemin Portekizce dilini bilmesi ve (olmayan) küfürü anlamasıda komik geliyor.

Operasyon başarılı. Tiyatro izliyoruz :)

Cevabı olmayanlar gülücük mü atıyormuş :D
Bakıyorum da Trabzonspor - Fenerbahçe maçı vakası çabuk unutulmuş. 😀
Operasyon moperasyon yok, şu an laf ettiğiniz Zorbay Küçük, Trabzon - Fener maçında babasının malı gibi koruyup kolladı Feneri. O günü siz unutmuş olabilirsiniz ama biz unutmadık. 😀

Bakıyorum da Trabzonspor - Fenerbahçe maçı vakası çabuk unutulmuş. 😀
Operasyon moperasyon yok, şu an laf ettiğiniz Zorbay Küçük, Trabzon - Fener maçında babasının malı gibi koruyup kolladı Feneri. O günü siz unutmuş olabilirsiniz ama biz unutmadık. 😀

Yani diyecek çok şeyim var, orada ki Szymanski'nin pozisyonu da penaltıydı ama orda TS'nin hakkı yendi ben bunu kabul ediyorum he bide sorun bu işte 10 yıldır gs kollanıyor 1 maç FB tarafına yanlış kararlar verilince ne çabuk ayaklandınız öyle, ilk önce dönün bi kendinize bakın :D

Ahmet Çakar gibi isimleri örnek alın geseliler objektif konuşmayı öğrenin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı