Fenerbahçe Konferans Ligi'nden elendi

Her yerde acısı var yani Galatasaray'ın.

FB ve GS için konuşuyorum ortalama 25-30 milyon taraftarının olduğu topluluk ikisi de. Bu tarz taraftarlar her iki tarafta da var. Bu kişileri takım özeline indirmek veya taraftara genellemek doğru olmaz. Fenerbahçe elendiği için bu arkadaştan çok daha absürt yorumlarla sevinen GS taraftarı da var bugün mesela veya aynı şey GS elendiği gün de FB taraftarı için söyleyebiliriz.

Savunmada organize bir plandan çok bireysel çaba sayesinde idare ettik. Adamların savunması çok daha organizeydi yorulmuyorlardı savunmada.

Psikoloji değil de takımın yürüyecek mecali kalmadı. Sivas deplasmanı net puan kaybı var gibi.

Neyse kaybetsinler de şu Kartal beyefendiyi postalasınlar.
Sene boyu kovaladığı Krunic hayal kırıklığı, Çağlar öyle, Cengiz parladı devamlılık yok, Bonucci konu mankeni olarak alındı yine gereksiz. Bir tek Serdar Dursun fena değil denebilecek bir yedek o da teknik kapasitesi düşük bir hamle oyuncusu.

Neyse kaybetsinler de şu Kartal beyefendiyi postalasınlar.
Sene boyu kovaladığı Krunic hayal kırıklığı, Çağlar öyle, Cengiz parladı devamlılık yok, Bonucci konu mankeni olarak alındı yine gereksiz. Bir tek Serdar Dursun fena değil denebilecek bir yedek o da teknik kapasitesi düşük bir hamle oyuncusu.
Yenseydi hepsi çok iyi olurdu ne güzel transferler yapmış fenerbahçem diye hava atardın burada :D

Yenseydi hepsi çok iyi olurdu ne güzel transferler yapmış fenerbahçem diye hava atardın burada :D

Yok beni 2.5 ay gol atmadan gezen futbolcuya tapan futbol bilgisi patates tiplerle karıştırmayın.
Ben Fenerbahçe lider iken de hoca olmadığını savunan birisydim. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı