Fenerbahçe Lig'den çekilebilir

Ligden çekilme iddiası öncelikle kendi taraftarlarını konsolide etmek, daha sonra TFF, ilgili kurullar ve diğer takımları tehdit etmek için ortaya atılan geyik muhabbetidir. Ha gerçekten yapsa süper olur tabi; Türk futbolu kalkınır, ikinci avrupa kupası 5 sene içinde gelir, kavga küfür kıyamet biter, şantaj iftira terör övücülüğü sonlanır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
TS ve GS taraftarı "TARAFTAR" olmayı holiganlığa tercih ettiği gün lig düzelir de neyse.

Adamın stadında yenip ortada eğlenmişsiniz. O agresiflik ve yenmenin verdiği haz ile tribünlere saygısızlık sayılmayacak şekilde hareket yapmış. Adamı dövmeniz mi gerekirdi direk ile? Bunun savunması bu mu?
'Kol gibi girsin' ve olta hareketleri pek de saygıdeğer değil ne yazık ki. Ayrıca fenerli oyuncular asıl hatayı o maskeli primatın üstüne saldırarak yaptı. Yapmaları gereken, teknik ekipleri o primatın geçmesine izin vermezken hızlıca sahayı terk etmekti. Fark ettiysen o primata saldırmadan önce stada başka taraftar girmemişti. Ama fenerli iki oyuncunun yaptığı hareket tribün tarafında taraftara saldırı olarak göründü. Sonra da olanlar oldu. Bu yüzden diyorum ki öfkesine sahip çıkamayan 2 fenerli oyuncu ve Trabzon tarafında çok sayıda taraftar ve takımın kendisi ceza almalı. En büyük cezayı da bayrak direkli ve maskeli primatlar almalı.

'Kol gibi girsin' ve olta hareketleri pek de saygıdeğer değil ne yazık ki. Ayrıca fenerli oyuncular asıl hatayı o maskeli primatın üstüne saldırarak yaptı. Yapmaları gereken, teknik ekipleri o primatın geçmesine izin vermezken hızlıca sahayı terk etmekti. Fark ettiysen o primata saldırmadan önce stada başka taraftar girmemişti. Ama fenerli iki oyuncunun yaptığı hareket tribün tarafında taraftara saldırı olarak göründü. Sonra da olanlar oldu. Bu yüzden diyorum ki öfkesine sahip çıkamayan 2 fenerli oyuncu ve Trabzon tarafında çok sayıda taraftar ve takımın kendisi ceza almalı. En büyük cezayı da bayrak direkli ve maskeli primatlar almalı.

Bayrak direkli arkadaş cinayete teşebbüsten yargılanmalı. O metal uç Mert Müldür'e isabet etseydi şu an çok daha acı bir şeyi konuşuyorduk.

TS ve GS taraftarı "TARAFTAR" olmayı holiganlığa tercih ettiği gün lig düzelir de neyse.
Galatasaray deplasmanda kupa kaldırdı diye stad yakan, polis aracı yakan, derbi kaybetti diye Ali Koç'a saldıran fener taraftarı öz eleştirisini yaptıktan sonra diğer taraftar gruplarına istediği eleştiriyi yapabilir. Ama önce öz eleştiri yapmayı öğrenin. Her taraftar grubunda holigan var ama bu kadar öz eleştiriye kapalı bir taraftar grubu Dünya'da yok.

Galatasaray deplasmanda kupa kaldırdı diye stad yakan, polis aracı yakan, derbi kaybetti diye Ali koç'a saldıran fener taraftarı öz eleştirisini yaptıktan sonra diğer taraftar gruplarına istediği eleştiriyi yapabilir. Ama önce öz eleştiri yapmayı öğrenin. Her taraftar grubunda holigan ama bu kadar öz eleştiriye kapalı taraftar grubu dünya'da yok.

Benim fenerli olduğum kanısına nereden vardın ben 2010'dan beri doğru düzgün maç bile izlemedim futboldan soğumak isteyen herkesi Süper Lig izlemeye davet ederim suç hiçbir zaman futbolcularda olamaz adamlara mızrak gibi köşe bayrağı ile bıçakla sopayla dalanlar her daim suçludur o adamlar dayak yemese ve amacına ulaşsa o futbolcu bıçaklansa futbol hayatı + kendi hayatı son bulsa ne olacaktı TS şampiyon mu olacaktı?

Zaten holiganlığı anlamıyorum cebime evime malıma mülküme hiçbir katkısı olmayacak bir takım ve onun kazanıp kaybedeceği bir maç neden benim umurumda olsun ki beynini kullanan kişi maçı TV'den izler o hengameye girip canını riske atmaz hadi eyvallah.

Benim fenerli olduğum kanısına nereden vardın ben 2010'dan beri doğru düzgün maç bile izlemedim futboldan soğumak isteyen herkesi Süper Lig izlemeye davet ederim suç hiçbir zaman futbolcularda olamaz adamlara mızrak gibi köşe bayrağı ile bıçakla sopayla dalanlar her daim suçludur o adamlar dayak yemese ve amacına ulaşsa o futbolcu bıçaklansa futbol hayatı + kendi hayatı son bulsa ne olacaktı TS şampiyon mu olacaktı?

Zaten holiganlığı anlamıyorum cebime evime malıma mülküme hiçbir katkısı olmayacak bir takım ve onun kazanıp kaybedeceği bir maç neden benim umurumda olsun ki beynini kullanan kişi maçı TV'den izler o hengameye girip canını riske atmaz hadi eyvallah.
O zaman niye sadece GS ve TS taraftarını holigan olmakla suçluyorsun? Tüm Türk taraftarlarını holigan olmakla suçlasan anlarım da sanki diğer takımlarda holigan yokmuş gibi konuşmak da yanlış.

O zaman niye sadece GS ve TS taraftarını holigan olmakla suçluyorsun? Tüm Türk taraftarlarını holigan olmakla suçlasan anlarım da sanki diğer takımlarda holigan yokmuş gibi konuşmak da yanlış.

Türkiye'de futbol yasaklansın desen ona da evet derim hak etmiyorlar spor müsabakasını şimdi diyecekler düzgünce spor izleyen insanlara ne olacak diye o holiganlardan kurtulmadan spor müsabakası falan olmasın ülkede bana hava hoş.

Dediğim gibi, herkese anladığı dilden.

Yayındaki altyazıya dilkkat :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sıkıysa çeksin. Gitsin holdinginde oyun oynasın.

Geri
Yukarı