Fenerbahçe Lig'den çekilebilir

İşte üşenmesem anladığın dilden konuşacağım. İyi forumlar yaz, geç. Zorlama daha.
Gram umrum olmaz. İstediğini yaz, salisesinde cevabın gelir.
Biz zorlamıyoruz, ihtiyacı olanlara had bildiriyoruz. İftiralarınızı dikkate almadıkça tepemize çıktınız. O devir kapandı çoktan. Artık kısasa kısas.

Biz zorlamıyoruz, ihtiyacı olanlara had bildiriyoruz. İftiralarınızı dikkate almadıkça tepemize çıktınız. O devir kapandı çoktan. Artık kısasa kısas.
Aynen. İftira zart zurt. Üşenmesem görürdün gerçekleri de. Üşengeçlik. Ramazandan sonra yazarım. Hadi Allah'a emanet kardeş.

Eee sen şimdi neyi savundun? Böyle dayılanarakta konuştun, senin hayatında olumlu etkisi olabilen neyi savundun? Bırakın şöyle saplantı şeklinde olmayı be, milyon dolarları siz mi yiyorsunuz?

Aynen. İftira zart zurt. Üşenmesem görürdün gerçekleri de. Üşengeçlik. Ramazandan sonra yazarım. Hadi Allah'a emanet kardeş.
İftira ve terör propagandası hatta. Siz ve sizin salıncağınızda sallanan diğer takımların da tribünlerini katıyorum. Terör örgütünün adını sürekli dile getirip bas bas bağıran, gündemde tutan biz değiliz. Onu da ekleyelim.
İstediğin zaman yazabilirsin, dediğim gibi artık eskiden gelen "bırakın ne halleri varsa görsünler" olayları bitti. Ses çıkarmadıkça akıllanmak yerine, vitesi daha da arttırdınız. Başarısızlığınızın yarattığı travmalar, acılar daha da katlanarak artacak bu şekilde gittiğiniz sürece. Hoş itirazımız da yok zaten. Aynen devam.

Kardeşin de değilim bu arada.

Eee sen şimdi neyi savundun? Böyle dayılanarakta konuştun, senin hayatında olumlu etkisi olabilen neyi savundun? Bırakın şöyle saplantı şeklinde olmayı be, milyon dolarları siz mi yiyorsunuz?
Herkese anladığı dilden derken tam olarak bundan bahsediyorum. Düzgünce anlatılanı anlamayanlara anladığı şekilde hitap edersen, anca o zaman gerekli yerlere iletilir o mesaj. Bazıları insan gibi davranıştan ve düzgünce izah dilinden anlarken, bazıları da senin tabirinle dayılanmaktan veya şiddet dilinden anlar. İkisinin de en iyisini yapabilirim.

Öyle herkes canının istediği gibi sağa sola ciddi iftiralar atamaz, hak yemeyi kendine hak göremez, ben dokunurum ama bana dokunulamaz felsefesiyle hareket edemez. Milyonlarca destekçisi olan, ülkeye başarılar getirmiş, Devlet Üstün Hizmet nişanı sahibi, Kurtuluş Savaşı'nda şehitler vermiş 500 küsür senelik eğitim yuvasına ve onunla ilişkili insanlara terör destekçisi yaftası vuramaz. Ha vuracaksa da kendinin tertemiz olması lazım en önce. Ben de o kulübün taraftarıyım, o zaman bana da mı terör destekçisi diyorsun o hesaba göre? Adamın alnını karışlarım.

Başarısız oldukça daha da delirdiler, odağı sürekli kendilerinden başka yerlere çevirip kendi rezilliklerini kapatmaya çalıştılar senelerce. Bütün sosyal ortamlara kulübün hukukçuları veya bağlantılı çalışanlarının yetişebilme şansı yok malum. O yüzden taraftar olarak biz elimizden geleni ardına koymayacağız.

Olayın milyon dolarlarla alakası yok. Taraftarlık kavramı zaten herhangi biri beklentiyle veya mantıkla açıklanabilecek bir olgu değildir. Saplantıysa da saplantı. Memnun olmayan, huzursuz olan, mantıksız bulan da okumaz, ilgilenmez, diyaloğa girmez. Çözüm basit.

Kardeşin de değilim bu arada.
Kardeş kelimesini bir hitap şekli oluşturmak için diyordum. Yoksa ismini bile bilmediğim kişinin tekisin. Ayrıca biliyorum. Kardeşim de olamazsın bu arada.

Son düzenleme:
Nereye cekiliyorsunuz yav 😀 Bankalar birligi ile tum kuluplerin anlasmasi var 2030 yilina kadar. Transferden, biletten gelen paranin yarisi oradaki borca gidiyor. Adamlarin parasini verin nereye cekiliyosaniz cekilin xd

Türk futbolu kalkınır, ikinci avrupa kupası 5 sene içinde gelir, kavga küfür kıyamet biter, şantaj iftira terör övücülüğü sonlanır.
Emin misin hocam? Su aldığınız sucunun numarasını verebilir misiniz burada alkol çok pahalı.

Emin misin hocam? Su aldığınız sucunun numarasını verebilir misiniz burada alkol çok pahalı.
Yüzde yüz eminim. Denemesi bedava normalde ama önce yürek lazım tabi. Zira videosunu da attığım üzere 1994 senesinden beri çekiliyorsunuz. Bir de borsaya açık bir şirket olarak yatırımcılarınızın sizi mahkemelerde süründürme ihtimalini de düşüneceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı