Fenerbahçe maçı nerede izlenir?

Makaleler
15
Merhaba.

2 hafta sonra oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisine maalesef bilet alamayacağım için izlemek adına bir yere gitmem gerekecek.

Rezervasyon yaptırılması gerekecektir illaki.
Bildiğiniz mekanlar varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim. (İstanbuldayım.)

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sitelerden izleyebilirsiniz. Selçuk TV veya İnat TV gibi, fakat çok dolu olacağı için oralarda maç izleyecek olan kafeler olabilir, o kafelere bakabilirsin.

Sitelerden izleyebilirsiniz. Selçuk TV veya İnat TV gibi, fakat çok dolu olacağı için oralarda maç izleyecek olan kafeler olabilir, o kafelere bakabilirsin.
Hocam mekan önerisi istiyorum doğrusu.
Zaten konu başında rezervasyon gerektirecektir illaki öyle yerler varsa demiştim.

Yaşadığın çevredeki birçok mekan verir. Ne tarafta yaşıyorsun?
Kağıthanedeyim. Ama şahsen Kadıköyde izlemeyi istiyorum.
Beer&Fest gibi yerler varmış sanırım.

Bar tarzı yerlerin çoğunda veriliyor. Örneğin Taksim'de Celtic Irish Pub var. Önceden arayıp sorarak veriyorlar mı öğrenebilirsin. Tek başına ortak masaya alırlar ama maçı izlersin. Bir de gitmişken Jack Daniels Burger yemeni tavsiye ederim.

Bar tarzı yerlerin çoğunda veriliyor. Örneğin Taksim'de Celtic Irish Pub var. Önceden arayıp sorarak veriyorlar mı öğrenebilirsin. Tek başına ortak masaya alırlar ama maçı izlersin. Bir de gitmişken Jack Daniels Burger yemeni tavsiye ederim.
Teşekkür ederim hocam gidersem sözüm söz deneyeceğim🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı