Fenerbahçe Maçlarına Giden Ağabey, Arkadaş Arıyorum

redmanturco

Decapat
Ben 14 yaşındayım, bu sezon Fenerbahçe kombinesi aldım. O kadar maça tek gitmek istemiyorum. Avrupa Yakasından Okul Açık tribününe kombinesi olan ve benim gibi maça gidecek arayan kişiler vardır diye düşünüyorum.

@Sinan C. sayım mı yaptın? Nerden biliyorsun? Daha önce anket açıldıysa link atar mısın? 🤣
Sonuçta milyonlarca Fenerbahçeli var değil mi? ''Burası bizim bölgemiz, git başka yerde ara'' der gibi yazmışsınız.🤣 Şaşırmayın ben de Galatasaraylıyım : )

@Sinan C. sayım mı yaptın? Nerden biliyorsun? Daha önce anket açıldıysa link atar mısın? 🤣
Sonuçta milyonlarca Fenerbahçeli var değil mi? ''Burası bizim bölgemiz, git başka yerde ara'' der gibi yazmışsınız.🤣 Şaşırmayın ben de Galatasaraylıyım : )
Hayır hocam estafurullah bizim bölgemiz demedim, herkes Technopat'lı olabilir. İçerisi şampiyonlar ligi gibi :)

Hayır hocam estafurullah bizim bölgemiz demedim, herkes Technopat'lı olabilir. İçerisi şampiyonlar ligi gibi :)

Şakasına takılıyorum sadece🙂 Umarım kardeşimiz bir çözüm yolu bulur.
Türkiye'nin en başarılı takımı olduğumuz için taraftar sayımızın fazla olması normal.
Tabi asıl hedefimiz Avrupa😎

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı