Fenerbahçe şampiyonluk yarışında ağır bir yara aldı

O penaltı pozisyonunda temas var ama her temasta penaltı verilmez.

Hem de net belli olmuyor pozisyon tam.
Daha neyine temas yok, temas olması için ne gerekiyor daha?

Ayrıca gözünün morardığı pozisyon bu olabilir. Fotoğrafı anlık ekran görüntüsü aldığım için karesi tam belli olmuyor. Görüntü kayabiliyor.
Ekran Görüntüsü (144).png

Adana Demirspor maçında Nani'nin pozisyonunda Avrupa da Osayi'nin aldığı penaltıyı doğru bulan Fenerliler bugün itiraz ediyor. Orada da top ayaktan çıktıktan sonraydı müdahale ama verilmişti aleyhinize olunca mı geliyor aklınıza. Ki Djikunun ayağı temas ediyor gibi. Arkadan gelip adamın ayağına temas ediyorsan karşı karşıya pozisyon da o hem penaltı hem kırmızıdır. Fenerbahçe bu sezonu da kupasız tamamlamış oldu buradan dönmez artık bu yarış.
Üstüne üstlük Fenerbahçe'nin fikstürü hala ağır. 27/04'te Beşiktaş maçı, 19/05'te Galatasaray deplasman maçı var. 😁
Daha neyine temas yok, temas olması için ne gerekiyor daha?

Ayrıca gözünün morardığı pozisyon bu olabilir. Fotoğrafı anlık ekran görüntüsü aldığım için karesi tam belli olmuyor. Görüntü kayabiliyor.
Eki Görüntüle 2176100
Icardi'nin gözünün morardığı pozisyon bence de bu pozisyon zaten. Herkes kale direğine çarptığı pozisyonda morardı gibi lanse etti fakat bence gözünün morardığı pozisyon buydu.

Yazık; 200 milyonluk kadro kurup, 4 tane kupa hedefleyip hiç bir şey alamamak gerçekten acı verici olmalı.
Bu arada Fenerbahçe bu sene de şampiyon olamayarak şampiyonluk hasretini 10 yıla çıkaracak. 🤭

Icardi'nin gözünün morardığı pozisyon bence de bu pozisyon zaten. Herkes kale direğine çarptığı pozisyonda morardı gibi lanse etti fakat bence gözünün morardığı pozisyon buydu.
Pozisyonu biraz daha inceledim de sanki gözüne vurmuyor gibi tam. Zaten açı da yetersiz. Sadece bu açı var ve çok hızlı gösteriyor. Ama yani şu açıdan izlediğimde gözüne vurdu diyemiyorum.

Yabancı VAR'ların lige dahil olmasının üzerinden 2 hafta geçmişken puan farkı 4 oldu. Sezon başında gelseler ne olurdu acaba?
Mantığın saçma geldi: Son 2 haftada Süper Kupadan sırf Ali Koç'un keyfinden dolayı çekilen oyuncuların mutsuzluğu, üstüne konferanstan elenen bir takım lige aynı güçte devam edemez ki hocasının çapı belli.

Fenerbahçe' nin ligde son 1-2 aydır oynadığı topun kabızlığı zaten ortada. 9 bin mesajı olan birisinden mantıklı bir yaklaşım beklerdim ama sen maalesef Twitterdekiler gibi yazmışsın çok üzücü bir mesaj.

-

Konunun rezilliğe bak. Konu Sivasspor- Fenerbahçe maçı olması gerekirken millet nerelere bağlamış. Twittere mı girdim yanlışlıkla anlamadım.

Mantığın saçma geldi: Son 2 haftada Süper Kupadan sırf Ali Koç'un keyfinden dolayı çekilen oyuncuların mutsuzluğu, üstüne konferanstan elenen bir takım lige aynı güçte devam edemez ki hocasının çapı belli.

Fenerbahçe' nin ligde son 1-2 aydır oynadığı topun kabızlığı zaten ortada. 9 bin mesajı olan birisinden mantıklı bir yaklaşım beklerdim ama sen maalesef Twitterdekiler gibi yazmışsın çok üzücü bir mesaj.
Diğer Fenerbahçeliler sizin dediğiniz etkenleri gram hesaba katmayıp bizzat kendi istedikleri yabancı VAR hakemine laf edince problem yok, biz böyle bir çıkarım yapınca saçma ha? Gayet doğru bir çıkarım bu arada çünkü Fenerbahçe, Alman VAR hakeminin Sivasspor'a verdiği doğru penaltı vasıtasıyla maçı kazanamadı.
Konunun rezilliğe bak. Konu Sivasspor- Fenerbahçe maçı olması gerekirken millet nerelere bağlamış. Twittere mı girdim yanlışlıkla anlamadım.
Daha önce hiç futbol yorumu/tartışması izlemedin/dinlemedin mi? Bu tarz pozisyonlarda ve özellikle sürekli ''şike, penaltımız verilmedi, rakip takıma hatalı penaltı verildi'' diyerek ağlayan taraftarların bulunduğu maçlarda diğer maçlardaki verilen/verilmeyen penaltılardan, gollerden kıyaslamalar yapılır. Bir sorun göremiyorum ben.

Fenerin zaten bir şey oynadığı yok, bu yeni bir durum değil. Daha 4 ay önce şöyle uçuyoruz, böyle kaçıyoruz derken elin Norveçlileri 6'layıp geçiyordu sizi. Bugün ligin en iyi futbol oynayan takımının 4 puan gerisinde şampiyonluk yarışı veriyorsanız bunu 90. dakikalarda aldığınız bedava penaltılara, rakiplerinize çıkan bedava kırmızı kartlara ve rakiplerinize verilmeyen penaltılara borçlusunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı