Fenerbahçe toparlanır mı?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Her sezon mükemmel başlayıp 10-15. maçlar arasında bozulan bir takımız uzun süredir ve bu durumdan iyice sıkıldım. Düzelir miyiz bilmiyorum fakat şampiyonluk yarışına devam etmek istiyorum takım olarak çünkü 3-4 sezondur hayallerimiz yıkılıyor Fenerbahçe camiası olarak. Galatasayar şampiyon olsada en azından rekabet olması çok iyi olur fakat benim gönlüm bir fenerli olarak sezonu 2. bitirmek. Siz ne düşünüyorsunuz fenerin gidişatı hakkında, sizce düzelir miyiz gelecek sezonlarda? Galatasayar`ın yapıp bizim yapamadığımız şey nedir? Okan Buruk`un yapıp bizim yapamadığımız şey nedir? Fenerbahçe ve Galatasayar hakkında veya başka bir takım hakkında görüşlerinizi düşüncelerinizi belirtin fakat hakaret derecesinde olmasın, teşekkürler.

Fenerbahçe geçen sezonki kadronun üstüne bir stoper, bir sol bek ve bir santrfor alsa şu an daha istikrarlıydı. Sürekli yapılan kadro değişikliği istikrarsızlığa sebep oluyor ve dolayısıyla bu sonuç çıkıyor ortaya.

Her sezon mükemmel başlayıp 10-15. maçlar arasında bozulan bir takımız uzun süredir ve bu durumdan iyice sıkıldım. Düzelir miyiz bilmiyorum fakat şampiyonluk yarışına devam etmek istiyorum takım olarak çünkü 3-4 sezondur hayallerimiz yıkılıyor Fenerbahçe camiası olarak. Galatasayar şampiyon olsa da en azından rekabet olması çok iyi olur fakat benim gönlüm bir fenerli olarak sezonu 2. bitirmek. Siz ne düşünüyorsunuz fenerin gidişatı hakkında, sizce düzelir miyiz gelecek sezonlarda? Galatasayar'ın yapıp bizim yapamadığımız şey nedir? Okan Buruk'un yapıp bizim yapamadığımız şey nedir? Fenerbahçe ve galatasayar hakkında veya başka bir takım hakkında görüşlerinizi düşüncelerinizi belirtin fakat hakaret derecesinde olmasın, teşekkürler.

Fenerbahçe'nin stoperleri berbat. Kaliteli stoperler alınır, arda gülere daha fazla şans verilirse Fenerbahçe başarılı olabilir.

Galatasaray güzel, usta topçular transfer etti. Mesela ıcardi yıllardır yıldız takımlarda oynadı. Juan mata ve mertens te güzel liglerde yıllarca oynadılar, ayrıca teknik direktörleride iyi yönetiyor takımı. O yüzden benim fikrim Galatasaray'ın 1. fenerin de takım uyumu sayesinde 2. olacağı yönünde.

Fenerbahçe geçen sezonki kadronun üstüne bir stoper, bir sol bek ve bir santrfor alsa şu an daha istikrarlıydı. Sürekli yapılan kadro değişikliği istikrarsızlığa sebep oluyor ve dolayısıyla bu sonuç çıkıyor ortaya.
Aynen bir de küçük takımlara karşı tamam rahatız dünkü maçta gördük fakat büyük maçlarda da aynı rahatlıktayız. Jesus`un bu tavırları cidden sinir bozucu. Adam mükemmel dedik bir yerlerini kaldırdık Türkçeyi mi öğrendi bilmiyorum anladı galiba. 3lü defans ne ya.
Fenerbahçe'nin stoperleri berbat. Kaliteli stoperler alınır, arda gülere daha fazla şans verilirse Fenerbahçe başarılı olabilir.
Stoperi satmasaydık şuan çekişmeli 1.lik olabilirdi.
Galatasaray güzel, usta topçular transfer etti. Mesela ıcardi yıllardır yıldız takımlarda oynadı. Juan mata ve mertens te güzel liglerde yıllarca oynadılar, ayrıca teknik direktörleride iyi yönetiyor takımı. O yüzden benim fikrim Galatasaray'ın 1. fenerin de takım uyumu sayesinde 2. olacağı yönünde.
Galatasaraya lafım yok adamlar mükemmel topçular bizde iyiyizde biz sezon sezon oyuncu değiştiriyoruz. Mevsimlik işçi arıyoruz resmen.

Jorge Jesus ya ne yapıp ne edip takıma eski ruhu geri kazandırır ya da Fener sezon sonu 2.olur, takım ancak iyi bir stoper ile toparlanır bence.

Her sezon mükemmel başlayıp 10-15. maçlar arasında bozulan bir takımız uzun süredir ve bu durumdan iyice sıkıldım. Düzelir miyiz bilmiyorum fakat şampiyonluk yarışına devam etmek istiyorum takım olarak çünkü 3-4 sezondur hayallerimiz yıkılıyor Fenerbahçe camiası olarak. Galatasayar şampiyon olsa da en azından rekabet olması çok iyi olur fakat benim gönlüm bir fenerli olarak sezonu 2. bitirmek. Siz ne düşünüyorsunuz fenerin gidişatı hakkında, sizce düzelir miyiz gelecek sezonlarda? Galatasayar'ın yapıp bizim yapamadığımız şey nedir? Okan Buruk'un yapıp bizim yapamadığımız şey nedir? Fenerbahçe ve galatasayar hakkında veya başka bir takım hakkında görüşlerinizi düşüncelerinizi belirtin fakat hakaret derecesinde olmasın, teşekkürler.

Kimden gelen paranın 1/4 ünün brumaya gitmesi mesela BJK 3M a aboubakar cekiyor Samet'e 4 veriyoruz oosterwoldeye kaç verildi bilmiyorum bir 4.5 5 vardır deneme yanılma yoluyla yapılan maaliyetli transferler Fenerbahçe'nin sorunu bazen tutuyor misal kim szalai crespo ama bazen de tutmuyor mesela alioski tutmadı gustavo tutmadı ve Fenerbahçe'de cok ciddi bir stoper sorunu var 3'lü savunma büyük maçlarda sıkıntı yaratıyor GS 3 attı TS 2 attı BJK son dk kaçırmasa onlar da yenecekti yanlış taktik yanlış transferler Fenerbahçe'nin sorunu.

Jorge Jesus ya ne yapıp ne edip takıma eski ruhu geri kazandırır ya da Fener sezon sonu 2.olur, takım ancak iyi bir stoper ile toparlanır bence.
Sezon sonu 2. olmasını boşver hocam eski ruh geri gelse keşke. Koyu fenerbahçeli tanıdığım hiç maç kaçırmazdı şimdi maç sonucunu etraftan duymaya başladı, bu kadar bıktırdılar.

Galatasarayın bence suanda diğer rakiplerine göre en önemli farkı Okan Buruk sayesinde tüm oyunculardan verim alabilmesi takımda ciddi bir aile ortamı oluşturdu ve tüm futbolculardan en üst seviyede faydalanıyor hakedene hakkettiğini veriyor

Galatasaray'ın bence şu anda diğer rakiplerine göre en önemli farkı okan buruk sayesinde tüm oyunculardan verim alabilmesi takımda ciddi bir aile ortamı oluşturdu ve tüm futbolculardan en üst seviyede faydalanıyor hakedene hakkettiğini veriyor.

2021 Beşiktaş gibi herkes oynuyor şu an Galatasaray'da ve öyle takımlar da şampiyon oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı