Fenerbahçe'nin sorunu ne?

@SunSet toksik mi? Biraz önceki konuda gördük kimin toksik olduğunu. O salladığın adamlara kök söktürürsün bu konuda. Ayrıca sen ban yemedin mi ya🙂
Sorun taraftar arkadaşlar. Bir hocaya 2 sezon üst üste tahammül edemiyoruz. Her gelen hoca kendi sistemi ile geliyor. Tam sistem oturmaya yaklaşmışken 2 mağlubiyet aldıysa hoca paket edilip gönderiliyor. Kovulacağını bilen ve kariyerini düşünen hangi büyük hoca bu takıma gelir? Futbolcular bile işin kolayını bulmuş artık. Hoca 2 fazla antrenman yaptırsın organize bir şekilde kötü oynamaya başlıyorlar. Bir sorun olduğunda taraftarın ilk sorgulayacağı kişinin hoca olduğunu biliyorlar. Fenerbahçe'de disiplin yok.
O sadece fener için geçerli değil bence. Türkiye'deki kulüpler sıkıntılı bu konuda.

Ben vitor pereria dışında ki saydığın diğer teknik direktörlere kötü demedim. Konuyu saptırma. Tamam kötü zamanı olabilir diyorsun da hep mi kötü zamanı olur bu adamın daha önce çalıştırılmış denenmiş ve iyi bir netice alınamamış bir daha getirip neden eziyet ettiriyor ki biz taraftarlara Ali koç da da hata var. Fenerbahçe'nin eski başkanı bile gitsin diyor o da mı haksız bütün camia herkes haksız bir tek sen haklısın öyle mi? Emre belözoğlu daha iyiydi benim gözümde. Lig de sonuncu olmuş takımlara yeniliyoruz. Bunun daha bir açıklaması olabilir mi?

Kankam adamın kötü zamanı diyosun da mağlubiyet veya galibiyetine mi bakıyosun yoksa oynattığı futbol ve oyuncu değişikliklerine mi? Sisteme ve skora bakıyosan öyle teknik direktör gönderilmez. Ligde sonuncu takıma yeniliyoruz diyosun ama maalesef ligimizin marka değeri kalmadı o yüzden lig sonuncusu dediğimiz takımlar o kadar kolay olmamaya başladı. Ayrıca bana Vitor Pereira'nın oynadığı oynattığı maçlardaki oyuncu değişikliklerini ve oynattığı futbolla ilgili yanlış olduğu maçları gösterir misin? Genelde defansa yönelik oyun oynatan hoca bile Antep gibi zor deplasmanda nasıl futbol oynattığını gördün. Geçen sene Gençlerbirliği mağlubiyetinin hakem tarafı da var verilmeyen penaltı var skor 1-1 iken ve bence o maç kötü oynanmıştı. Tamam orada eleştirirsin haklısın ama gelipte Antep gibi zor deplasmanda iyi oynayıp yenilince Vitor kötü hoca diyemezsin.
@SunSet toksik mi? Biraz önceki konuda gördük kimin toksik olduğunu. O salladığın adamlara kök söktürürsün bu konuda. Ayrıca sen ban yemedin mi ya🙂

Hocam boş ver kendisine göre kendisi en objektif kişi biz holiganız.

Biraz önceki konuda gördük kimin toksik olduğunu.
Biz en azından 6 hafta galibiyet görmeyip 7. hafta son sıradaki takımı yenip havalara girmiyoruz? Şimdi yine Ali Koç'a ve Pereira istifa başlamışlar 2 gün önce şampiyonluk havalarına girerken, şimdi ise bunlarla olamayız diyorlar daha ne diyeyim?

Ayrıca sen ban yemedin mi ya? 🙂
Sen mi şikayet ettin hocam? Ayıp oluyor ya 2 gün önce bize sallıyorlardı burada bu sefer biz bulduk fırsat biraz da biz takılalım dalgayı.

Biz en azından 6 hafta galibiyet görmeyip 7. hafta son sıradaki takımı yenip havalara girmiyoruz?

Sen mi şikayet ettin hocam? Ayıp oluyor ya 2 gün önce bize sallıyorlardı burada bu sefer biz bulduk fırsat biraz da biz takılalım dalgayı.
O takılmanın dalga geçmenin yeri forum mu? Hem de çok alakasız bir konuda yapıyorsun bunu. Yoksa sabaha kadar dalga geç, Fener Bahçe'yle bağım yok.

Biz en azından 6 hafta galibiyet görmeyip 7. hafta son sıradaki takımı yenip havalara girmiyoruz?

Pereira istifa en toksik Twitter taraftarların yerinde bile gündem yokken siz bunu nasıl diyebiliyosunuz. Hem lig sonuncusunu yenip kim havaya girmiş moralimizi düzeltti dedik o kadar:).2010-2011 sezonundaki benzerlikten bahsettik. Bu arada dikkat et kendin toksik dediğin taraftarlardan pek farkın yok. Bende söyleyeyim Twitter'da 12 puan arkamızdalar puhahahahah diyen tiplerden farksız. Bir de biz mi toksik taraftar oluyoruz? Forumdaki pek çok kişi zaten benim toksik taraftar olmadığımı biliyor.

Kankam adamın kötü zamanı diyosun da mağlubiyet veya galibiyetine mi bakıyosun yoksa oynattığı futbol ve oyuncu değişikliklerine mi? Sisteme ve skora bakıyosan öyle teknik direktör gönderilmez. Ligde sonuncu takıma yeniliyoruz diyosun ama maalesef ligimizin marka değeri kalmadı o yüzden lig sonuncusu dediğimiz takımlar o kadar kolay olmamaya başladı. Ayrıca bana Vitor Pereira'nın oynadığı oynattığı maçlardaki oyuncu değişikliklerini ve oynattığı futbolla ilgili yanlış olduğu maçları gösterir misin? Genelde defansa yönelik oyun oynatan hoca bile Antep gibi zor deplasmanda nasıl futbol oynattığını gördün. Geçen sene Gençlerbirliği mağlubiyetinin hakem tarafı da var verilmeyen penaltı var skor 1-1 iken ve bence o maç kötü oynanmıştı. Tamam orada eleştirirsin haklısın ama gelipte Antep gibi zor deplasmanda iyi oynayıp yenilince Vitor kötü hoca diyemezsin.

Hocam boş ver kendisine göre kendisi en objektif kişi biz holiganız.
Öncelikle maçı izlemedim. Emre belözoğlu Vitor hocadan daha iyi dedim ve takım ruhu yok dedim. Neticeye bakarım ben. Hadi mağlup olursun da 3 tane de yeme be kardeşim. Lig deki kümeye düşmüş takımdan da 3 tane de yeme. %60 teknik direktör %40 futbolcular. Biz ezelden beri birlik olamıyoruz ve takım ruhu yok bizde maalesef.

Öncelikle maçı izlemedim. Emre belözoğlu vitor hocadan daha iyi dedim ve takım ruhu yok dedim. Neticeye bakarım ben. Hadi mağlup olursun da 3 tane de yeme be kardeşim. Ligdeki kümeye düşmüş takımdan da 3 tane de yeme. %60 teknik direktör %40 futbocular. Biz ezelden beri birlik olamıyoruz ve takım ruhu yok bizde maalesef.

Öncelikle Emre Belözoğlu'nun şu anki formu evet Vitor Pereira'dan daha iyi. Ayrıca maçı izlemediğin için muhtemelen bilmiyorsun yenilen gollerin 2'si Gustavo 1'i Kim-Min-Jae'nin bireysel hatasından geldi. Ne yapsın hoca sahanın ortasına girip mi müdahale yapsın? Yani bu sorun tamamen futbolcularda. Bu maç için sıkıntı %100 Gustavo çünkü golleri izlersen bireysel hatalardan geldiğini ve bireysel hatalarla gol yemediğimiz ama rakibimizin 2 gol kaçırdığı pozisyon var. Antep sadece kontratak ve bizim bireysel hatalarımızdan yararlanılıyordu. Biz ise sırf hücum ediyorduk. Buradaki suç futbolcularda. Golleri izlersen anlarsın.

Öncelikle Emre Belözoğlu'nun şu anki formu evet Vitor Pereira'dan daha iyi. Ayrıca maçı izlemediğin için muhtemelen bilmiyorsun yenilen gollerin 2'si Gustavo 1'i Kim-Min-Jae'nin bireysel hatasından geldi. Ne yapsın hoca sahanın ortasına girip mi müdahale yapsın? Yani bu sorun tamamen futbolcularda. Bu maç için sıkıntı %100 Gustavo çünkü golleri izlersen bireysel hatalardan geldiğini ve bireysel hatalarla gol yemediğimiz ama rakibimizin 2 gol kaçırdığı pozisyon var. Antep sadece kontratak ve bizim bireysel hatalarımızdan yararlanılıyordu. Biz ise sırf hücum ediyorduk. Buradaki suç futbolcularda. Golleri izlersen anlarsın.
Hoca sahanın ortasına girip müdahale yapsın demedim ki? Yapmasın da zaten de haftaya umarım beşiktaş maçını alırız yoksa işimiz yaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı