OpenCore Fermi GT 730 ile High Sierra yüklemeye çalışırken ekran siyah ekrana geçiyor

Aşağıdaki EFI ile sistemi tekrar açın ve App Store üzerinden bütün güncellemeleri yapın, birini yaptıktan sonra tekrar gelebiliyor. Hepsi bittikten sonra aşağıdan sürücüyü indirin ve kurun. Eğer bu şekilde sürücü kurulumunda sorun çıkarsa @claus'un attığı konudaki gibi kurmayı deneyin.
Sürücü
Daha sonra configi açın ve boot-args kısmından nv_disable=1 argümanını kaldırıp nvda_drv=31 argümanını girip macOS'i yeniden açın.

Windows'a geç. USB ile boot ediyorsun zaten. USB içine at ve uygula dediğim şekilde.

İnternetim geldi hocam şu an MacOS'dan yazıyorum.

Aşağıdaki EFI ile sistemi tekrar açın ve App Store üzerinden bütün güncellemeleri yapın, birini yaptıktan sonra tekrar gelebiliyor. Hepsi bittikten sonra aşağıdan sürücüyü indirin ve kurun. Eğer bu şekilde sürücü kurulumunda sorun çıkarsa @claus'un attığı konudaki gibi kurmayı deneyin.
Sürücü
Daha sonra configi açın ve boot-args kısmından nv_disable=1 argümanını kaldırıp nvda_drv=31 argümanını girip macOS'i yeniden açın.
USB içine mi atayım EFI'yi, kextleri ve config dosyamı da di mi?

Benim attığım EFI Ethernet içindi hocam, siz zaten işlediniz yani EFI'yi atmanıza gerek yok. Güncelleme ve sürücü işlemlerini yapın.

Sürücü mü inmiyor yoksa sürücü kurulmuyor mu? Linke tıklayınca iniyor çünkü bende. Sürücü inmiyorsa Windows'tan indirip USB'ye atıp o şekilde kurabilirsiniz, bu sefer kurulumda hata verirse diğer yöntem ile deneyin.

GT 730'u çalıştırmayı tekrar deniyelim. BIOS'da iGPU'yu kapattığınızdan emin olun. Config dosyasını açıp boot argümanları kısmından eğer var ise nv_disable=1'i silin. Ve -igfxvesa ekleyip deneyin.

Geri
Yukarı