FG TECH Estilo vs ASUS WT425

FG TECH Estilo Mu ASUS WT425 Mi?

• ASUS WT425

Oy: 1 100,0%
  • FG TECH Estilo

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    1

Lithium

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hangisini almalıyım? Oyun için değil Notebook'ta günlük kullanım için alacağım. Estilo'nun pili uzun gidiyor, her yüzeyde çalışıyor, fiyatı çok uygun ayrıca yorumları çok olumlu.
Asus'ta ise tık sesi yok, dpi ayarı var, ergonomisi iyi diyorlar, ekstra tuşlar var ama yazılımı var mı bilmiyorum. Bir de bir alt modeli W465'te tıklama, imleçte tutukluk gibi sorunları varmış o yüzden biraz çekimserim. Notebookta çok oyun oynamadığım için ekstra özellikler çok cezbetmiyor ama bir gün lazım olduğunda elimin altında olması tabi ki daha iyi olur.
Boyutu ne çok küçük ne de çok büyük olsun. Önceki Mouse'um Logitech VX Nano. Sol tuş iyi basmıyor diye içini açıp sol tuşu bir daha tıklanamaz hale getirmiştim. O yüzden yaklaşık 2 - 3 yıldır filan soldaki scroll tuşlarını yazılımla sol tuş olarak atayarak kullanıyorum hala da çalışıyor ama bazen Windows açılırken yazılım otomatik açılmıyor. O yüzden sıkıntı olmasın diye mouse almaya karar verdim. Alacağım mouse VX Nano boyutlarında olsun yeter.
Yalnız VX Nano şu an bana çok yavaş geliyor sanırım dpi hızı düşük. DPI hızı kaç bilmiyorum ama daha yüksek olursa iyi olur.Bir de çoğunlukla bilgisayar masasında kullanacak olsam da her yüzeyde çalışsın mümkünse.
FG TECH Estilo Kablosuz F-Track Teflon Ayaklı Mouse 2 Yıl Fiyatı
Asus WT425 Kablosuz Optik Siyah Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Başka önerilere de açığım özellikle pil ömrü iyi giden, ergonomisi rahat bir 50 TL civarlarında bir Logitech de olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı