FG Tech Scorpion Mouse Güzel Midir?

aesurek

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO oynamak için düşük bütçeli bir mouse'a ihtiyacım var. Sizce bu mouse CS:GO'ya gider mi? Varsa uygun fiyatlı başka önerilerinizi de alabilirim. Teşekkürler.

Hocam Gaming gibi durmuyor fakat başlamak için iyi bir ürün. Şahsen ben Everest mouse ile Nova 2'ydim. Şimdi Global Elite'm :) Tabi bunu ilerde upgrade etmek gerekiyor. En ucuzundan Steelseries Rival 100 olabilir.

Hepsiburada da 83 yorum almış. Youtube de incelemesi de var. Tasarımı da çok güzelmiş aslında benimde aklıma yattı. Benimde fareye ihtiyacım var :)

Uzun süre kullandım. Hatta çalışıyor bile. Çok sağlam bir mouse. En azından Everest, Frisby gibi sürekli bozulmuyor. Ama çok terletiyor ve ışığı bilgisayar kapalıyken sönmüyor. Eğer bilgisayarınız odanızda ise uyurken gözünü alıyor. Aslında bir oyuncu faresi denemez. Tek özelliği ışığı olması. Tepki süresi falan bence yeterince iyi değil. Sıradan sağlam bir mouse.

Uzun süre kullandım. Hatta çalışıyor bile. Çok sağlam bir mouse. En azından Everest, Frisby gibi sürekli bozulmuyor. Ama çok terletiyor ve ışığı bilgisayar kapalıyken sönmüyor. Eğer bilgisayarınız odanızda ise uyurken gözünü alıyor. Aslında bir oyuncu faresi denemez. Tek özelliği ışığı olması. Tepki süresi falan bence yeterince iyi değil. Sıradan sağlam bir mouse.

Işık mevzusu o kadar önemli değil benim için. Terletme çok mu fazla ? Oyunlarda falan nasıl rahat mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı