Fh 4 corvette C8'i geçemiyorum

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bende Lamborghini huracan lp 610-4 var. Düz yolda 400 falan yapıyor upgrade yaptım, X999 Class'a getirdim. Ama gel gelelim yarışta 5. oluyorum. Uzun süredir ilk kez başıma geliyor ve bu çarpmamla alakalı değil. En öndekinde corvette C8 var adam virajdan bir çıkıyor ama sanki viraja hiç girmemiş gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arabanın ince ayarları var. İnternetten araştırarak ve açıklamalarını okuyarak optimize edin. Kafes koymayın, en hafif moda alın. Lastik ebatlarını en sona getirin. Spacer ayarı var lastikleri yana doğru kaydırır. O yol tutuşunu artırır. Ön ve arkayı aynı seviyeye getirerek genişletin. Vites ayarlarını mükemmel yapın. Genelde son dişli denilen en üstteki seçeneği biraz sola kaydırdığınızda hem daha iyi hızlanır hem daha çok top speed vurur. Test edin soldaki değerlere bakarak deneme yanılma yapın.

Arabanın ince ayarları var. İnternetten araştırarak ve açıklamalarını okuyarak optimize edin. Kafes koymayın, en hafif moda alın. Lastik ebatlarını en sona getirin. Spacer ayarı var lastikleri yana doğru kaydırır. O yol tutuşunu artırır. Ön ve arkayı aynı seviyeye getirerek genişletin. Vites ayarlarını mükemmel yapın. Genelde son dişli denilen en üstteki seçeneği biraz sola kaydırdığınızda hem daha iyi hızlanır hem daha çok top speed vurur. Test edin soldaki değerlere bakarak deneme yanılma yapın.
Hocam o kadar bilmiyorum ben oyunu. Çok şey istiyor gibi olacağım ama tek tek açıklayabilir misiniz?

O arabayı boşverin. Bugatti Chiron alıp şu videodaki ayarlar ile aynı yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O arabayı boş verin. Bugatti Chiron alıp şu videodaki ayarlar ile aynı yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Chiran aldım zaten. Yapacağım bu ayarları, sağ olun.
O arabayı boş verin. Bugatti Chiron alıp şu videodaki ayarlar ile aynı yapın.

Hocam vites ayarlarını değiştiremiyorum. Kilitli gözüküyor.
@Ella Freya
Yarışın adı "The Meodows Sprint" bu arada.
Yok abi, ayarları yaptım, upgrade de yaptım. Araç S998 oldu ama hala 1. olamıyorum. 2. oluyorum en fazla. Drivatar ayarı en yüksekte ama böyle geçmek istiyorum. Yoksa içim rahat etmiyor.
Bir de beni en sondan başlatıyor yarışta.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı