FH4 DualShock 3 nasıl bağlanır?

Link atma şansın var mı rica etsem.

Bu x360

Olur mu bilmiyorum ama bunu da bir deneyin.

Biraz kurcaladım da X360'ı beceremedim AnyDesk açsam yapar mısın?
Hocam olmadıysa uğraşmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu yapın yalnız Windows 10 veya 11 kullanıyorsanız Windows 7 versiyonu kurun.

Input Mapper yazılımını tavsiye ederim. Çoğu oyunda sorunsuz kullanıyorum. DS4 Windows ya da Xbox360 CE'ye göre daha iyi çalışıyor. Arka planda hizmeti çalışıyor ve ayar yapmanıza gerek kalmıyor.

Uygulama yüklendikten sonra ViGEm Bus Driver diye bir şey kuruyor. Bunun kurulumunu Windows sürücü paket arayüzü ile yapıyor. Biraz ara geçtikten sonra yüklendiğinden korkmuştum. Ama bir sorun yok. Kontrolcü için gerekli sürücüleri barındırıyor.

Screenshot_28.png

@Emre C Yazılımlar kategorisine de eklenebilecek bir yazılım olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Input mapper yazılımını tavsiye ederim. Çoğu oyunda sorunsuz kullanıyorum. DS4 Windows'ya da XBOX360 CE'ye göre daha iyi çalışıyor. Arka planda hizmeti çalışıyor ve ayar yapmanıza gerek kalmıyor.

Uygulama yüklendikten sonra vigem bus driver diye bir şey kuruyor. Bunun kurulumunu Windows sürücü paket arayüzü ile yapıyor. Biraz ara geçtikten sonra yüklendiğinden korkmuştum. Ama bir sorun yok. Kontrolcü için gerekli sürücüleri barındırıyor.

Eki Görüntüle 1463487

@Emre C yazılımlar kategorisine de eklenebilecek bir yazılım olduğunu düşünüyorum.

Yok çalışmadı ya da ben beceremedim AnyDesk'ya da Discord versem yardımcı olur musun kafayı sıyırıcam yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı