FH4 güncelleme sonrası drop

İşletim sistemi
Windows 10

trevor_philips

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşam Forza Horizon 4'e güncelleme geldi (Steam üzerinden edindim).
Güncelleme gelmeden önce drop sorunu bende yok gibi bir şeydi ara sahnelerde giriyordu ama şimdi sürekli oyun içinde drop yemeye başladım. Bu durum tek bende mi böyle?

Dün akşam Forza Horizon 4'e güncelleme geldi (Steam üzerinden edindim).
Güncelleme gelmeden önce drop sorunu bende yok gibi bir şeydi ara sahnelerde giriyordu ama şimdi sürekli oyun içinde drop yemeye başladım. Bu durum tek bende mi böyle?
Aynı sorun bende de var güncelleme öncesi 7-8 saat kesintisiz oynamıştım bu gün girdim FPS 30'a düşüp tekrar çıkıyor anlık olarak. Optimizasyon sorunu mevcut oyunda. Ben de bu gün aynı konuyu açtım profilimden bakabilirsiniz.

Bunu ben de yaşıyorum, sorunun HDD'de olduğunu düşünüyordum ama genel bir problemmiş demek ki.
Steam versiyonu cidden çok sıkıntılı 2-3 kez crash verdi, fps drop oynanmaya engel derecede çok. Driver silip yükledim, dosyaları doğruladım herşeyi yaptım. Sorun tamamen oyundan kaynaklı umarım yakında düzeltilir.

Bende güncelleme öncesi oyun içinde gerçekten nadirdi ama şu an çok rahatsız edici seviyede var sanırım düzeltilene kadar bırakacağımm oyunu.
Kim ne derse desin oyun platformda yeni de olsa arkasındaki firma Microsoft.
Ve oyun 3 yıllık bir oyun. Madem sorunluydu düzeltip çıkarsalardı zaten geç geldi biraz daha bekleyebilrilerdi bence.

Bende güncelleme öncesi oyun içinde gerçekten nadirdi ama şu an çok rahatsız edici seviyede var sanırım düzeltilene kadar bırakacağımm oyunu.
Kim ne derse desin oyun platformda yeni de olsa arkasındaki firma Microsoft.
Ve oyun 3 yıllık bir oyun. Madem sorunluydu düzeltip çıkarsalardı zaten geç geldi biraz daha bekleyebilrilerdi bence.

Steam sürümü arızalı oyunun ara sahnelerde FPS 15'e sabitleniyor (çark çevirme vs.). Hele hele konvoya girerken FPS 20'ye düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı