FH4 varken The Crew 2 alınır mı?

Vamiret

Hectopat
Merhaba. Zamanında Forza'yı indirimle 120'ye almıstım. Yaklasık 70 saatimi FH4 ile doldurdum ve çok iyi ilerledim. Fakat haritası aşırı sıkıcı ve biraz küçük. Şimdi The Crew 2'yi 45 liraya düşmüş. Aslında bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. Grafiği ve hissiyatı Forza'ya göre hoşuma gitmedi ama haritası çok büyük ve daha hoş gibi. Hem ben uçak falan sürmek isterim. Alayım mı?

Merhaba. Zamanında Forza'yı indirimle 120'ye almıstım. Yaklasık 70 saatimi FH4 ile doldurdum ve çok iyi ilerledim. Fakat haritası aşırı sıkıcı ve biraz küçük. Şimdi The Crew 2'yi 45 liraya düşmüş. Aslında bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. Grafiği ve hissiyatı Forza'ya göre hoşuma gitmedi ama haritası çok büyük ve daha hoş gibi. Hem ben uçak falan sürmek isterim. Alayım mı?

Alınmaz kardeşim var mı başka bir sorun?

Arcade tam olarak ne demek?
Arcade için simülasyon olmayan, daha kolay ve basite indirgenmiş gibi şeyler söylenebilir. Aslına bakarsanız FH4'de tam bir simülasyon oyunu sayılmaz ama simülasyon gibi olmasını sağlayacak ayarlar mevcut bu kötü mü dersiniz bence değil The Crew 2'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı