FH4 Windows 7'de oynanabilir mi?

Scyhell

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biliyorum desteklemiyor ancak dosyalar vs. ile uğraşarak oynamak mümkün müdür? Steam'den oynuyorum.

Üçüncü parti Xbox doğrulaması yani ek uygulama gerektiriyor. Bu da Windows 10 ve üstünde kullanılan Xbox uygulamasını gerektirir, Windows 7 için önce bunu aşmalı, ardından UWP uygulamaları Windows 7'de yürütmeli, ardından DirectX 12 için FH4 destek sağlamalısınız. Yani imkansız, desteklenmiyor.

Neden Windows 10'a geçmiyorsunuz?

Üçüncü parti Xbox doğrulaması yani ek uygulama gerektiriyor. Bu da Windows 10 ve üstünde kullanılan Xbox uygulamasını gerektirir, Windows 7 için önce bunu aşmalı, ardından UWP uygulamaları Windows 7'de yürütmeli, ardından DirectX 12 için FH4 destek sağlamalısınız. Yani imkansız, desteklenmiyor.

Neden Windows 10'a geçmiyorsunuz?

Windows 10 beni iğrendiriyor. Telemetri, bloatware vs. vs. NTLite falan ile düzenlemek ile uğraşasım gelmiyor. Eğer desteklemiyorsa direkt iade edeceğim FH4'ü. Cevabınız için teşekkürler.

Windows 10 beni iğrendiriyor. Telemetri, bloatware vs. vs. NTLite falan ile düzenlemek ile uğraşasım gelmiyor. Eğer desteklemiyorsa direkt iade edeceğim FH4'ü. Cevabınız için teşekkürler.
Desteklemiyor, Windows 10'daki telemetrileri kapatabiliyorsunuz. Bir kısmını kurulum ekranında kalanları da kurulum sonrası kapatmak mümkün. Web'de materyaller var bununla alakalı. Telemetri sebebiyle güncel sistem kullanmamak doğru değil.

Desteklemiyor, Windows 10'daki telemetrileri kapatabiliyorsunuz. Bir kısmını kurulum ekranında kalanları da kurulum sonrası kapatmak mümkün. Web'de materyaller var bununla alakalı. Telemetri sebebiyle güncel sistem kullanmamak doğru değil.

Hocam ben biraz eski seviyorum. Chrome, Steam, Discord, Wallpaper Engine programlarının yanında Valve, Riot oyunlarını desteklese yeterli benim için. Optimizasyon ve debloat işlerini biliyorum fakat artık sıktı.

Demek ki Windows 10 altında bir sistem kurmak gereksiz olmuş. Anca oyun falan oynamayacaksın düşük donanımın için 7 kuracaksın gibi bir yere gelmiş.

Hocam benim kullanacağım şeyler şuan destekliyor. Eskileri de sevdiğim için vazgeçemiyorum. Teması olsun, sadeliği olsun gönlümde taht kurmuş durumda. Microsoft zamanla para için işleri batırdı.

Hocam benim kullanacağım şeyler şu an destekliyor. Eskileri de sevdiğim için vazgeçemiyorum. Teması olsun, sadeliği olsun gönlümde taht kurmuş durumda. Microsoft zamanla para için işleri batırdı.

Tercih söz konusu olsa muhtemelen herkes Windows 7 kullanırdı hala da kullanımı yüksek. Fakat şu an için Windows 10 LTSC kullanarak en azından her şeyi destekleyen ve güncelleme alan sistem kullanman bir noktada gerekecektir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı