FH4'te hangi araç kullanılır?

Bilmiyorsan konuşup bilgi kirliliği yaratma. Boş konuşmaktan ne anlıyor şu insanlar anlamıyorum.

Paran yetiyorsa Evolution versiyonunu tercih et. Yol tutuşu çok daha iyidir ve top speed olarak da çok daha hızlı.
Dostum boş konuşan sensin? Adam hangi araç kullanılır diyor, ben de Supra keyif verdiği için kullanılır diyorum. Sanane?

Asfalt yarışları için (yol ve sokak yarışları), Mosler MT900S 2010 isimli araca S2 998 klasmanına uygun bir hazır ayar yükleyerek kullanabilirsin. Oldukça iyi performans, hızlanma ve yol tutuşu sağlar.

Toprak (Ralli) yarışları için Ford RS200 Evolution 1985 isimli araca S1 900 klasmanına uygun bir hazır ayar yükleyerek kullanabilirsin. Bu araç da aynı şekilde güzel yol tutuşu ve kontrole sahiptir.

Cross Country (Kır Rallisi yarışları) için ise Ram 2500 Power Wagon 2017 isimli araca A 800 klasmanına uygun bir hazır ayar yükleyerek kullanabilirsin. Bu aracın da kalkış performansı, yol tutuşu ve son hızı oldukça iyidir.

Üstte önermiş olduğum araçlar, oyunun hikaye kısmındaki yarışlar (botlarla yaptığımız yarışlar) içindir. Çevrimiçi yarışlar için de araç önerileri istiyorsanız bir sonraki sefere daha detaylı bir liste paylaşabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı