FH5 indirmesi yarıda kesilince depolama alanında dosyalar kalmasına rağmen indirme baştan başlıyor

İşletim sistemi
Windows 10

BekoVader

Hectopat
Xbox'dan Forza 5 indiriyordum elektrikler kesildi. Bilgisayarı yeniden açtığımda depolama alanı dolu fakat oyun inmemişti. Yeniden indirmeyi denediğimde alan dolu olduğu için izin vermedi ve oyun Xbox uygulamasının sol tarafında gözükmüyor. Ne silebiliyorum ne de yükleyebiliyorum bu açtığı alanı nasıl silebilirim?

Hocam dediğinize göre bunu Xbox uygulamasından denemişsiniz. Bir de Microsoft Store uygulamasından silmeyi veya indirmeyi deneyin. İkisi de aynı sayılıyor.
Bir şey daha söyleyeyim sanırım Microsoft Store yeni güncellemesiyle beraber Game Pass oyunlarını indirmeyi kaldırmış. Sadece Xbox uygulamasından iniyormuş yani Game Pass uygulamaları. O yüzden eğer Microsoft Store'den indirilmiyorsa, Xbox uygulamasına yönlendiriyorsa Microsoft Store'nin internetten eski sürümünü bulmaya çalışın.

Hocam dediğinize göre bunu Xbox uygulamasından denemişsiniz. Bir de Microsoft Store uygulamasından silmeyi veya indirmeyi deneyin. İkisi de aynı sayılıyor.
Bir şey daha söyleyeyim sanırım Microsoft Store yeni güncellemesiyle beraber Game Pass oyunlarını indirmeyi kaldırmış. Sadece Xbox uygulamasından iniyormuş yani Game Pass uygulamaları. O yüzden eğer Microsoft Store'den indirilmiyorsa, Xbox uygulamasına yönlendiriyorsa Microsoft Store'nin internetten eski sürümünü bulmaya çalışın.
Dediğiniz gibi oluyor fakat eski sürümünü bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı