FH5 müzayedede al-sat yapılacak araçlar nelerdir?

The_TURK_TR

Hectopat
Arkadaşlar ben FH5'te al-sat yapılabilecek güzel araç arıyorum böyle iyi para kazandıracak. Bildiğiniz araçlar var mıdır? Bu arada şu an 9 milyon param var paramın yetmeyeceği araçlar önermeyin.

Müzayede evinde genel olarak bulması zor kategorisindeki araçların alım-satımını yapmak CR kasmanın en kolay yöntemlerindendir. Bulması zor araçların çoğu müzayedede 20 milyona kolayca satılıyor, Audi RS6 2021 gibi. Sizin yapacağınız işlem bu araçları 20 milyondan düşük fiyatlardan yakalamak. Bunun için de bol bol gir çık yapmanız lazım müzayede ekranında. Örnek bir videoyu aşağıya bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de bolca şans, boş zaman ve sabır gerekiyor. Eğer uygulayabilirseniz oyundaki en kısa sürede en çok miktarda CR'yi kazanmanın yolu bu. Misal olarak 20 milyondan anında satılan arabayı siz 5 milyondan yakaladınız. Ardından 20 milyona satışa koydunuz ve sattınız. Müzayede evinin kestiği %14.8 komisyonu çıkardığımızda elinize net 12 milyon küsür kâr CR geçmiş olur. Bu şekilde yapabilirsiniz. Sizin için güncel olarak oyundaki tüm bulması zor araçların yazdığı listeyi aşağıya bıraktım. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı