FH5 Speed trap ödülü alınmıyor

DMR6860

Centipat
Daha fazla  
İtalyan retro olan F40 ile bulevar ve ringroad speedtraplerini 3 yıldız hızının üzerinde tamamladım ama ödülünü vermedi. Daha önce northern passage speedtrap ini aynı araba ile yaptığımda kabul etmişti. Nasıl alacağım ödülü?

İtalyan retro olan F40 ile bulevar ve ringroad speedtraplerini 3 yıldız hızının üzerinde tamamladım ama ödülünü vermedi. Daha önce northern passage speedtrap ini aynı araba ile yaptığımda kabul etmişti. Nasıl alacağım ödülü?
Bu arada fırtına sezonu diye bir şey yazıyor altında onunla alakası var mıdır?

Her speed trap farklı araba istiyor. Ana menüden bu görevlere baktığınız menüyü açın ve dediğiniz speed trap görevinin üstüne gelin, ekranın altında "detaylar" gibi bir yer olacaktır oradan bu görev için uygun olan araçları gösteriyor. Durun, böyle iyi olmadı ben kendim oyuna girip resimlerle size anlatayım.

Bu arada fırtına sezonu diye bir şey yazıyor altında onunla alakası var mıdır?

Hocam 1994 bir Ferrari var ona maksimum 800 puanlık modifiye ayarla tekrar dene. Eski spor araba istiyor.

1-
Ekran görüntüsü 2023-08-28 235052.png
2-Bu açılan menüden bahsettiğiniz speed trap görevinin üzerine gelin veaşağıda işaretlediğim yere basın.
Ekran görüntüsü 2023-08-28 235209.png
3- Burada bahsettiğiniz görevi yapabilmeniz için gereken araçları görebilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2023-08-28 235252.png

Yeni konular

Geri
Yukarı