FHD için 4 bin TL'ye Monitör Tavsiyesi

Miles Axlerod

Centipat
Daha fazla  
Monitör almayı düşünmekteyim. Rekabetçi oyunlarda işimi görecek seviyede yenileme hızında bir öneriniz var mıdır? Bütçe 4k'yı biraz aşabilir.

Hocam ASUS TUF VG249Q1A Kullanıyorum Memnunum Bi Göz Atın İsterseniz 165hz 1ms Ve IPS panel
Hah dostum ben de görmüştüm fakat sonlarındaki 1A ibaresi değil de değişik oluyor. Tavsiyense bunu düşünürüm.

Doğrusu bunu da beğenmedim değil. İtopya'dan daha önce alışveriş yapmadım sadece. Ghosting, ölü pixel gibi durumlarda sorun çıkartırlar mı?

Hah dostum ben de görmüştüm fakat sonlarındaki 1A ibaresi değil de değişik oluyor. Tavsiyense bunu düşünürüm.

Doğrusu bunu da beğenmedim değil. İtopya'dan daha önce alışveriş yapmadım sadece. Ghosting, ölü pixel gibi durumlarda sorun çıkartırlar mı?

Bu monitörde ghosting sıfıra yakına olur, o konuda bir endişeniz olmasın ama ölü piksel olursa değişim yapacaklardır. Sıkıntı çıkmaz.

Hocam ikiside 4000 bandında @Miles Axlerod hocamin attiginda yükseklik ayarı falanda var biraz karsilastir istersen

Geri
Yukarı